Windows Vista

Witam serdecznie. Jeśli ktoś mógłby mi podać adres, skąd mógłbym ściągnąć wersję beta najnowszego systemu Microsoft’u Windows Vista. Proszę o pomoc.

tylko beta-testerzy mają dostęp do testowania Visty :slight_smile:

a nabór się dawno skończył

ciewkawe , co ty nie powiesz :expressionless:

Microsoft connect

beta places

tymi dwoma linkami się zainsteresuj i zapisz sie do programu beta, ale od razu nie dostaniesz nawet beta ie7 , wykaż się w testach np. windows 2003 serv, albo w czym innym co będziesz miał w downaldzie, czekaj na mejla z zaproszeniem na testy visty, pozdro, chyba że nie chcesz czekać to możesz kupić subskrypcje msdn :stuck_out_tongue:

sorry … pomyliło mi się :oops: ;/ EOT

DirectX SDK Public Beta Program

SSMA V2 11/28/2005

Commerce Server 2006 Public Beta

Windows Live Mobile beta (USA)

Windows Live beta for Mobile (UK) no a tu masz przykładowe programy które musisz przetestować :stuck_out_tongue: jeśli nie masz o tym pojęcia…radzę poczekaj na finalną wersję…uwierz mi , nie masz czego żałować …vista jest w fazie testów, a dla osoby która chce mieć tylko nowy system bedzie więcej problemów niz pozytku…i tak normalnie zniego kozystać nie będziesz…bo co jakiś czas wyskakują jakies komunikaty o błędnym działaniu…e.t.c, poczekaj , juz za mniej wiecej pół roku vista będzie w sprzedarzy, choć ja mysle że to będzie miedzy sierpniem a grudniem :stuck_out_tongue: