Windows wykrywa playera mp3 ale nie da sie go otworzyc


(Dake) #1

Tak jak w temacie Windows XP SP3 po podlaczeniu do niego mp3 playera (Tevion MD84444) wykrywa go i instaluje niby poprawnie jednakze nie pokazuje sie wogole ani w Moim komputerze ani w zarzadzaniu dyskami. Po podpieciu go wyskakuje okienko windowsowego autostartu a tam sa tylko opcje "Play with Winamp" i "Nie podejmuj zadnej akcji". Probowalem go podpiac do kompa kolegi i u niego jest wszystko sprawnie. Szukalem jakichs sterownikow do playera na necie ale niema nic.


(Danielm86) #2

bajzel w sterach :wink:

Zastosuj:

http://www.opera-fanklub.cba.pl/poradni ... zenia.html

Potem dla świętego spokoju zrób restart kompa.


(Dake) #3

zrobilem jak mowiles ale nic nie pomoglo :confused: nadal wykrywa go jako Windows Portable Device w menedzerze urzadzen, a w moim komputerze ani menadzerze dyskow sie nie pokazuje. Masakra :confused:


(Mlody993) #4

Może potrzebujesz specjalnego oprogramowania?

Miałem kiedyś MP3 playera firmy Sony i było podobnie, trzeba było zainstalować oprogramowanie od Sony i wtedy poprzez te oprogramowanie wrzucać piosenki itp.


(Dake) #5

Napewno nie, podlaczalem u kumpla i u niego odrazu zalapalo i bylo wszystko okej.


(marcin82) #6

Przeinstaluj sterowniki od USB (np. w Zarządzaniu Sprzętem -> Aktualizuj sterownik); albo odinstaluj i zainstaluj najnowsze dostępne dla twojej płyty głównej.

Ewentualnie sprawdź, czy masz włączone autodtwarzanie nośników wymiennych (nie kojarzę od kiedy to było domyślnie wyłączone).

Jest jeszcze jedna opcja - zasyfiony odtwarzacz lub jakiś szczególny nieobsługiwany typ plików *.mp3 - zdarzały się takie jaja - albo popsute mp3, albo brak kodeków w odpowiedniej wersji na komputerze.