Windows XP (64) płyta się nie botuje

Witam

Ściągnąłem sobie Windowsa XP 64-bit z MSDNAA Software Center i chciałem go zainstalować … wypaliłem obraz na płytce i tutaj pojawia się problem (przynajmniej dla mnie)

Bootowanie jest napewno w BIOSie zmienione na CD-ROM. Mimo to nie włącza się instalacja tej że Windy ale uruchamia się system którym mam zainstalowany :?

Da się coś z tym zrobić :?: Nie wiem dograć jakieś pliki do tej płytki żeby się botowała :?:

Z góry dzięki

Jeżeli był taki temat to przepraszam, ale nie znalazłem :cry:

Złączono Posta : 08.09.2007 (Sob) 10:15

dodam że w ogóle nie pojawia się komunikat Dowolny klawisz spowoduje rozruch dysku CD…

A jakim programem nagrywałeś płytę ? Bo w niektórych trzeba nagrywać jako dysk startowy.

Złączono Posta : 08.09.2007 (Sob) 10:43

Polecam do nagrania płyty i przy okazji tuningu i wywalenia zbędnego syfu programik n-lite (uwaga np. tweak ui od ms nie działa z wersją 64-bit, trzeba też poszukać sterowników-działających, zwłaszcza do urz. zewn). Można go pobrać stąd: http://nlite.boot-land.net/nlite/old/nL … taller.exe

Ogólnie polecam wersję XP64-po pierwszych walkach z nią :lol: i tak jest lepiej niż z vistą 64 ultimate :twisted:

Nie pamiętam teraz dokładnie bo nagrywałem to już jakiś czas temu i tak leżała :wink: ale obraz wypalałem na płytkę chyba CloneCD

Złączono Posta : 08.09.2007 (Sob) 10:46

dzięki już ściągam także będę z tym walczył :twisted: