Windows XP, aktualizacje automatyczne na koncie ograniczonym

Witam, mam problem - poszukuje sposobu, aby na koncie ograniczonym automatycznie bez podania hasła i loginu administratora uruchamiała się aktualizacja oprogramowania do drukarki HP. Próbowałem dać wszystkie prawa do folderu HP w program files (to samo robiłem w stosunku do plików), niestety to nie zadziałało. Chciałem również wpisać swoje hasło administracyjne i je zapisać, ale nie widziałem takiej opcji tam. Pomóżcie proszę.

Hmm spróbuj tak - znajdź program aktualizacji, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję “Uruchom jako”. W nowym oknie wpisujesz nazwę użytkownika z uprawnieniami administracyjnymi i hasło to tego konta. Wtedy aplikacja uruchamia się z uprawnieniami administratora.

Swoją drogą - czy te aktualizacje wychodzą aż tak często? :slight_smile:

Aktualizacje widać tylko na Administratorze Ale wychodzą one rzadko do XP

Tak w domu to rozwiązuje problem, ale w pracy musiałbym “przelecieć” około setki komputerów w tym kilka które nie są nawet w tym samym mieście

Może aktualizacje nie wychodzą często, ale tak jak pisałem do Gardnera mam około 100 komputerów a to już jest kłopotliwe dla mnie, poza tym irytujące dla użytkowników są informacje o tym, że aktualizacje trzeba wykonać na koncie administratora - to można wyłączyć, ale wracamy do problemu aktualizacji.

Przy standardowej instalacji oprogramowania hp również na koncie ograniczonym widać komunikaty o błędach (z powodu braku uprawnień).