Windows XP - Aktualizacje

Mam taki problem. Jakieś 10 godzin temu zainstalowałem świeżego XPka. SP2 zainstalowałem i poinstalowałem zabezpiecznia (avast! 4.6 Pro, The Cleaner, Ad-Aware i Spy-Bot oraz Outpost Firewall) i chciałem odrazu pobrać aktualizacje do Windowsa, żeby nie czekać na aktualizacje automatyczne (mam włączone). Odpalam IE (niestety :-x), wybieram Windows Udpade, odpala się i nic. Na pasku jest napisane, że Gotowe, a stronka się nie odpala. Aktualizacje automatyczne włączają się ale po chwili znikają. Czego może to być wina. Jak miałem pakiet Symantec to nie było żadnego problemu.

POZDRO :twisted:

Próbowałem odpalić skanery online i się nie odpalają więc coś mają wspólnego kontrolki ActiveX. W firewallerze mam je udostępnione, a w avascie wyłączyłem blokadę skryptów i nic.

Jeszcze przywracanie systemu wogle nie chce mi się odpalać.

Żeby nie zkładać nowego tematu. Jakie znacie dobre programy do defragmentacji, najlepiej darmowy i pl.

Sprawdź czy firewall ci nie blokuje…

-możesz go wyłączyć na czas aktualizacji i zobaczyć co będzie…

Spróbuj zainstalować jave :slight_smile:

Możliwe…

Może masz ActiveXa wyłączonego?

Możesz sprawdzić i ewentualnie włączyć np. programem XP-Antispy

…Sprawdż też w Opcjach internetowych ustawienia Zabezpieczeń i Prywatności

Opcje internetowe mam na domyślne, kontrolki mam włączone i mam zainstalowaną jakąś javę. Chyba przeinstaluje jeszcze raz :cry: :cry:

może nie PL, ale wszystko ogranicza siędo wyboru dysku i naciśnięcia defrag now wiec chyba może być. Najlepszy i najszybszy i bezpłatny !

http://www.idg.pl/ftp/pc_744/Diskeeper. … 0.418.html

Dzięki za pomoc Wam wszystkim.