Windows XP - automatyczny reset po logowaniu

A więc tak, mam Windowsa XP Home Edition i następujący problem. Pewnego dnia wyłączyłem komputer po 2-godzinnej pracy (instalowałem sterowniki Karty graficznej nVidia 7600 GS) - wszystko było w porządku ale gdy chciałem wieczorem sprawdzić pocztę na Gmailu to pojawił się bardzo ostry zakręt. Mianowicie komputer normalnie włączył się i automatycznie zalogował. Po jakiś 2-3 sekundach się zresetował i pokazał niebieski ekran.

Co robić? Za każdym razem on się resetuje, nawet w trybie awaryjnym. Czy reinstalowanie systemu jest konieczne?

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Klik

Daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

PS To chyba nie to zdjęcie.

No dobra, ale jak ja mam zainstalować ten program jeżeli

W takim razie.

Po włączeniu komputera wciśnij klawisz F8, przed rozpoczęciem ładowania systemu. Następnie:

  • wybierz tryb awaryjny z wierszem polecenia.

  • wybierz system operacyjny, jeżeli Masz ich więcej.

  • Zaloguj się do systemu na konto z uprawnieniami administratora.

  • Wpisz c:\windows\system32\restore\rstrui.exe , gdzie na dysku C jest zainstalowany XP.

  • Przywróć do czasów sprzed awarii.

Przy trybie awaryjnym z wierszem polecenia tak samo czyli nic…

Spróbuj przywrócić rejestr z kopii odzyskiwania spod konsoli odzyskiwania: http://www.searchengines.pl/index.php?s … entry94619

Pomogło grzebanie w konsoli.

Ale, że nie miałem zaznaczone automatycznego tworzenia punktu przywracania systemu to muszę wszystkie programy jeszcze raz instalować. Na szczęście dane na drugiej partycji zostały nienaruszone. cosik_ktosik dziękuję bardzo za pomoc. :smiley: