Windows XP Brak internetu :/

Witam,

postawiłem nowy system, bo wczoraj także w godzinach wieczornych (ok. 20-21) to było przestał mi działać internet, działało tylko GG, a żadna strona nie chciała się wyświetlić.

Proszę o pomoc, bo przed chwila się to wszystko powtórzyło. Pisze z laptopa, w ktorym bez problemu działa internet.

Dodam, że mam nowy system i nic nie robiłem, działało wszystko, nagle włączam firefoxa i nie działa. Strony nie chcą się wyświetlić pod Opera, IE i Firefoxem, nie wiem dlaczego. :frowning:

Korzystam z LANu (komputer > router > antena (internet radiowy 768kb/s)). Wyskoczyło mi tez jakieś 10 minut temu, że jest połączenie, ale jest z ograniczeniami i taki wykrzyknik w trójkącie żółty się pokazał na połaczeniu. :confused:

Po chwili to znikło o niby połączenie jest, ale internetu dalej brakuje, tym razem nie działa mi nawet GG. Wczoraj działało gg, ale nie było stron, dziś wszystko padło.

Przecież nie będę codziennie instalował systemu, aby działał mi internet. :confused: Dzwoniłem do dostawcy internetu i mówi, że wszystko jest ok (poza tym w drugim laptopie wszystko działa).

Bardzo proszę o pomoc, co może być przyczyną. System nowy, skanowałem i nie mam wirusa.

Jak to sie dzieje? Tak nagle, używam komputer, chodzę po stronach, wyłączyłem firefoxa, słuchałem muzyki, chciałem założyć drugie konto GG (jedno miałem właczone i działało), nagle się rozłączyło a w nowym gg wyświetliło mi, że nie można połączyć z serwerem rejestracyjnym. Włączyłem firefoxa i żadna strona nie chce się wyświetlić. :frowning:

W firefoxie otrzymuje komunikat “Nie znaleziono serwera www.google.pl”. :confused: I tak przy wszystkich stronach. Oczywiście Firefox łączy, szuka i po jakimś czasie wyskakuje ten błąd.

Może już złapałeś jakąś infekcje?

Podaj log z HijackThis. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Podaj log z Combofix. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Logi dajesz na wklej.org lub wklej.eu a w poście podajesz tylko link.

To nie oznacza, że nie masz wirusa.