Windows XP czy Vista

ostatnio jak miałem na viście auto conecta było tak że miałem zaznaczone połączenie internetowe na niebiesko ( tak jak powino być) i uruchamianie przy starcie windows i uruchamiało się tylko program a nazwa połączenie internetowe była odznaczona , ktoś może wie oco chodzi?

widze kolejna forumowa ściema, a ja mam zainstalowanego xpka na 16 mb ram :lol: i chodzi stabilnie :stuck_out_tongue:

bzdura, wersje visty mają takie same wymagania system,owe ;]

Nie ma różnicy czy to home premium, biznes, czy ultimate l;]

Ne i nie zanosi się na takową aplikację :stuck_out_tongue: pod vistę oczywiście :slight_smile:

Same sterowniki tylko są.

Autoconnect nie działa prawidłowo na Viście, więc go nie polecam ;]

craker9

nie dość że z tematu zrobiłęś śmietnik z kwisnia

to widzę że wprost uwielbiasz zaczepki.

I prosze cię o jedno, jak nie masz pojęcia na temat Visty, to się nie wypowiadaj, bo jeszcze ktoś uwieży w twoje brednie, a już w niejednym temacie wypowiadałes się , nie mając bladego pojęcia o viście.

Nie to prawda…

On ma 256DDR i Vista HP chodzi mu dosyć płynnie…

Jego config:

GF 6800GT - 256MB/256BIT

Pentium D 3.4GHz

I na tym kompku przy 256DDR chodzi mu nawet dobrze…

Nie nie lubie…

To dlaczego u mnie dziala prawidłowo?Mieśiac czasu juz internet smiga na nim jak sie patrzy :slight_smile:

dobra , co mam wybrać XP PRO czy Vistę HP ?

Viste HP

Jak napisałem, autoconect nie jest jeszcze napisany pod Vistę, i mogą być problemy w łaczeniu, ja takowe miałem, siostra cioteczna na viscie HP także ma dziwne komunikaty, więc tobie działa, to się ciesz :stuck_out_tongue:

Oczywiście że Vista HP :stuck_out_tongue:

ejj nie chce formatowac dysku bo mam tylko 1 partycje , ale xp pro do visty hp sie nie chce uaktualnic , czy wobec tego bede musiał wgrać Ultimate?

jak to musiał ?

Instalujesz to , na co masz licencje :x

Zakupiłeś HP to instalujesz HP

ale przy instalacji mam do wyboru wszystkie wersje oprócz Enterprise , czyli moge wgrać jaką chcę chyba bo na płycie są wszystkie

Ja nie chce nowej instalacji ropbić na HP tylko chce uaktualnić a tu mi wyskakuje że można uaktulanić XP Pro tylko do Business enterprise i Ultimate , a ja chcę HP ale jeśli uaktualnie do ltimate (tymczasowo) i z Ultimate bym chciał na HP uaktualnić to jest to możliwe

Złączono Posta : 19.06.2007 (Wto) 15:59

chcę uaktualnić bo system mam skonfigurowany tak jak mi najbardziej odpowiada i nie chcę wszystkiego od nowa zaczynać , dlatego chcę uaktualnić xp pro do HP

  • Po co tak kombinować. Wystarczy motyw do XP, który zmienia wygląd

do Windows Vista. Po co sobie życie utrudniać. POZA TYM, TO NIE WSZYSTKIE PROGRAMY I GRY, CHCĄ RUSZAĆ POD VISTĄ.

Vista to syf jakich wiele, a lepsze od Visty jest XP.

Najprościej do XP wgrać dodatek, który zmienia go w Viste, i praktycznie

wszystko jest, jak w Viście. Mam osobiście taki dodatek, i fajenie to wygląda, bo nawet menu start można zmieniać,. Chodzi mi o to, że:

jak mamy w XP coś takiego, że po wejściu w XP w menu Start, to otwierają się dwie , ramki ‘’. Tamtą drugą można zminimalizować, góra

do 5 milimetrów, jak nie 3. Poza tym, ma inne dźwięki, przeźroczysty okna, np., podczas wchodzenia na internet, albo chodzenia po folderach

w Mój komputer, itp. WIĘC JESZCZE RAZ SIĘ PYTAM, PO CO INSTALOWAĆ TAKI SZAJS, JAKIM JEST VISTA, JAK MOŻNA ZMIENIĆ GO

PROSTYM, MAŁYM PROGRAMIKIEM. Używam tego programiku, i nawet,

jak komputer się włącza, to jest logo WINDOWS VISTA! !!

xp pro nie uaktualnisz do visty HP, nawet na stronach microsoft była tabela w której były wersje xp i do jakich edycji visty można uaktualnić.

oto tabelka:

fd995a445d777435.jpg

zółte kropki-nie można wykonać upgrade

zielone kropki-można

  • Ja nic nie mówiłem, o żadnej aktualizacji, TYLKO O WGRANIU PROGRAMU. KTÓRY ZMIENIA WYGLĄD, A NIE GO AKTUALIZUJE DO

VISTY. Widać, nie przeczytałeś uważnie, bo jak byś się wczytał uważnie,

to byś zauważył, że ja nie pisałem, O ŻADNEJ AKTUALIZAJCI, TYLKO

O ZMIANIE WYGLĄDU! !!

WIADOMOŚĆ, TO CI PODEŚLĘ, I SIĘ PRZEKONASZ, ŻE TO NIE ŻADNA

AKTUALIZACJA… POZA TYM, NIGDY NIC TAKIEGO NIE NAPISAŁEM,

ŻE TO AKTUALIZUJE WINDOWSA, TYLKO, ŻE ZMIENIA JEGO WYGLĄD.

  • Tylko nie wiem, przez jaką pocztę, prześlę 18.7 MB, hehe.

a Ty jakbys przeczytal uwaznie caly watek to wiedzialbys ze zomo_prl nie odnosil sie do Twojej wczesniejszej wypowiedzi

  • Jak tak, to OK. Zapomniałem, że wkleiłem do tego folderu, gdzie jest

ten programik zrzuty ekranu, hehe. Wyrzuciłe zrzuty, i jest 14.7 MB

  • Jakby nie było, wystarczy programik, który zmienia ogólnie wygląd

całego Windowsa, można też zmieniać wygląd Menu star, oraz

jest więcej tapet ciekawszych, niż te w XP. Już wiem :stuck_out_tongue: Wszedłem na

stronkę poczta.gazeta.pl . i tam można przesłać 20 MB, hehe :o . Jak ktoś

chce, to mogę podesłać, hihi :stuck_out_tongue: :wink:

Mozesz mi wysłać ten programik co Windows XP na Vsite zmienia był bym wdzięczny ;]

email-tiki2@gazeta.pl

GG-8991324