Windows XP home edition zainstalowany - nie działa dźwięk

Witam.

Wczoraj zainstalowałem MS Windows XP Home Edition i gdy chce włączyć muzykę, to nic nie słychać. Głośniki mam sprawne i regulator dźwiękowy w systemie także jest ustawiony na 50%. Używam windows media player, widać iż utwór się odtwarza, ale 0 dźwięku? Czy to wina jakiegoś kodeku? Pomocy proszę!

sterowniki zainstalowane?

No windows XP zainstalował… Wszedłem w instalatora windowsa i tam ‘zainstaluj dodatki’ czy jakoś tak.

Zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej z CD którą dostałeś z płytą główną lub pobierz z Internetu

To raczej ich nie mam… Podam Ci tutaj moje sterowniki, a Ty jak będziesz na tyle miły to je mi udostępnisz. Ale jak mam je przegrać z kawiarenki internetowej na swój komputer? Dyskietka to 1,5 MB…

sterownikidwikoweph9.th.jpg

Klamotten przeważnie każda kafejka ma wypalarkę płyt CD/DVD i za dopłatą na pewno tobie właściciel kafeii wypali, tylko najpierw znajdź te stery w Googlach i poproś właściciela żeby ci je wypalił

Pytałem i akurat ta nie ma :frowning:

A co do sterowników, to bardzo was proszę o znalezienie mi ich, bo ja jestem ciapa…

to może podasz jaka płyta główna …

A pen drive??? ALbo odtwarzacz mp3 tym też można przenieść pliki…

A mi coś mówi, ze skoro jest regulator głośności, skor WMP nie wyrzyca komunikatu to znaczy że karta więkowa jest zainstalowana.

Obstrawiam zaptaszenie “wycisz” w mikserze - na głośniczku w trayu kliknij i sprawdź. Ewentualnie w ustawieniach głośników sprawdź czy wybrany dobry układ. NO i wtyczka do komputera podpięta?

A MASZ ZAINSTALOWANY SERVIC PACK 2,miałem podobnie i dopiero po instalacji karta dżwiękowa zaczęła chodzić.