Windows XP Home Edition , zgubiłem :/ - Skąd moge ściągnąć?

Witam , jak w temacie 6 lat temu kupiłem komputer w sklepie “Vobis” i gratis dostałem oprogramowanie “WIndows XP Home Edition” , jednak teraz kupiłem nowy komputer z WIndowsem 7 i chciałbym sprzedać stary komputer , zrobiłem formata i … Tu moje rozczarowanie , wcieło gdzieś Płyte z Oryginalnym Windowsem :? Wyczytałem na forum że można ściągnąż z Neta , wpisać swój KLUCZ od oryginalnej wersji i mamy oryginalnego WIndowsa :slight_smile: I teraz prośba do was , skąd moge ściągnąć dobrego Windowsa XD Home Edition ? Pytam ponieważ w sieci jest pełno ale z błędami itp :? Bardzo prosze o odpowiedz :slight_smile:

Niestety, ale na tym forum takich informacji nie uzyskasz.

Samo w sobie, pobranie takiego systemu jest nielegalne, a my tutaj nie popieramy piractwa, ponieważ jest to niezgodne z regulaminem niniejszego forum. :slight_smile: .

Pozdrawiam

Wiem że piractwa nie , ale mam klucz moge nawet zrobić foto naklejki z kompa , pudełko po windowsie itp. :slight_smile:

Ok. Zgłaszasz ten problem do MS. Powinni Ci przesłać płytkę.

Tak naprawdę na ta chwilę jest trudno znaleźć czystą wersję Windowsa. Przeważnie są wersje zmodyfikowane itd

A regulamin nie pozwala na umieszczanie takich linków tutaj.

Dzieki za odpowiedz , zgłosze się do MS w takim razie i zobaczymy hehe :slight_smile:

Ja mógł bym ci dać obraz bo mam oryginał i bez syfu ;).

Fajnie by było tylko czym przesłać 600mb ? :slight_smile:

Najprościej:

http://www.edysk.pl/foto.html

Już mam , pojechałem do sklepu gdzie kupowałem Oprogramowanie i za 10 zł Mi nagrali :stuck_out_tongue: