Windows XP kontra Windows Vista ! Który lepszy

Ale jak wchodził XP to byly tez takie komentarze, że 98 lepszy, zjada mniej ramu, a teraz wszyscy są za Xp. Z Vista jest chyba tak samo. Liczę się z tym, że Vista je wiecej ramu bo to jest normalne. Windows 7 tez bedzie maiał wieksze wymagania.

Dodane 27.01.2009 (Wt) 17:28

Zgłoś ten postOdpowiedz z cytatem Re: Windows XP kontra Windows Vista ! Który lepszy.

przez dorcel21 » 27.01.2009 (Wt) 17:25

Też tak miałem,ale po paru dniach nerwy mi puściły.No ale jak chcesz się przekonać na własnej skórze to proszę

Ale co mialeś ??

Vista pojdzie u ciebie bez problemu, ale mozesz zainwestowac jeszcze w 1GB ramu. Nie sluchaj kretynow ktorzy krzycza tylko na prawo i lewo XP! XP! bo najczesciej najwiecej krzycza ci ktorzy najmniej wiedza, a tak na parwde i nad XP i and Vista trzeba troche posiedziec zeby dalo sie na nich wygodnia pracowac.

Jesli juz chcesz koniecznie kupowac teraz, radzil bym ci Viste Home Premium lub Busines ale sam na Twoim miejscu poczekal bym jednak na 7.

Miałem XP około 3 lata,Vistę mam 3 miesiące i na pewno do XP nie wrócę.

Kompa (Sprzęt w podpisie) używam do wszystkiego i się świetnie sprawdza,zero problemów,szybki,ładny i stabilny jak skała.

Każdy będzie ci doradzał to czego sam używa,więc decyzje musisz podjąć sam.

Dodam jeszcze że przeważnie negatywnie o Viście piszą ci co mają za słaby sprzęt,albo nie potrafią sobie jej dobrze skonfigurować.

OOO pierwszy który napisał do rzeczy. A dodatkowe 1 Gb ramu dużo by dało ??

Ale zawszy moge mieć Viste i poczekać na 7. I tak wyjdzie za jakiś rok a to juz nie długo.

moim zdaniem Vista dobrze chodzi jak ma przynajmniej 2 GB RAM i procesor mający 2 rdzenie

a XP zadowoli się mniejszymi wymaganiami :slight_smile:

http://pclab.pl/art29004.html

pfff, fanboye xpka

Polecam uczyć się matematyki.

Zawsze na przyszłość.

Vista nie jest taka zła ;D

dokupisz 1-2giga ram duży koszt to nie jest i mozesz sobie Viste zainstalowac na luzika chodz teraz tez bez problemu bedzie Ci smigać… razem z grami! !!

Do ProAgent-Napisałem prawie 4x ,naucz się czytać dokładnie a nie czepiasz się szczegółów.Dodam że zawsze po starcie visty dysk miele przez kilka dobrych minut-masakra.To przy skanowaniu systemu antyvirem tak nie miele.Koniec

Kolego po co ty się na tym forum o coś pytasz skoro i tak już postanowiłeś zainwestować w Vistę? Większość ludzi odradza Ci ten system ty jednak zrobisz to co chcesz…

Więc wolisz płacić Microsoftowi 2 razy - 1 za Vistę i 2 za 7… zaczekaj do lipca wtedy będziesz mógł kupić Vistę z możlwością Upgrade do 7…

Tylko, że ja widzę, że ty w Vistę zainwestujesz tylko dlatego, żeby czymś zaszpanować… a tak naprawdę nie ma czym…

Heh nie chce szpanowac bo jestescie madrzy bo macie Xp. Jak sie go dobrze ustawi to bedzie ok !

Tylko po co się pytasz na forum skoro już wiesz, że Vista jest lepsza? Ja mam Vistę i wiem, że to jedna wielka porażka!

Bo chcialem porownac opinie. Jak Vista bedzie zla do sobie na nowo Xp zainstaluje. A poza tym jak ktos ma slabego kompa to sie nie dziwie ze narzeka na Viste i mu nic nie chce dobrze chodzic.

Na pewno Vista nie jest dla małych dzieci. Trzeba najpierw dobrze skonfigurować, a później z niej korzystać.

Nie wiem czy HP Pavilion z 4GB Ramu, Intel Core Duo to słaby komp…

Wszyscy odradzają Ci Vistę, a ty i tak zrobisz swoje… ale jak masz dziecko za dużo pieniędzy to inwestuj w Vistę… powodzenia

jakie dziecko ??

Nie pomogłeś a wprowadziłeś w błąd bo jak do tej pory z Visty Ultimatum można zrobić downgarade do XP, a o żadnym upgrejdzie do Win 7 jak na razie nie ma jeszcze mowy (może w lipcu będzie można kupić taką wersję).

go2none nie dziekuje za Twoje rady.

?? A może po prostu przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Tym razem ze zrozumieniem. :smiley:

tak juz widze chodzilo Ci ze potem moge sobie kupic Windows 7

nie kupić tylko zaktualizować do widnows 7 ulitmate