Windows xp - kopia danych

Witam, mam dosyć spory problem -

Mam zainstalowany windows na dysku ze sterownikami tego komputera i mam obraz systemu w ghost (ten pod dos) na plycie, czy jest mozliwe usuniecie wszelkich seterownikow z systemu, albo z plyty tak zebym mogł bez problemu przenieść system na 2 komputer? Jest to dla mnie BARDZO ważne ?

Gdyby to było możliwe to dysponowałbyś płytką z systemem który by można zainstalować nie tylko na drugim komputerze ale na 100000 innych komputerach, a nawet dowolnej ich ilości. :slight_smile:

Na kopii systemu zrobionej w Ghost są nie tylko sterowniki ale wszystkie informacje o komputerze od zasilacza zaczynając, płycie głównej, procesorze itd itd. Jak sobie wyobrażasz to wszystko usunąć? Nawet jeśli jakimś cudem byś te wszystkie informacje usunął to jak by zostały one zaktualizowane na innym komuterze?

Chodzi mi o to że wymienieją mi kompa z serwisu i mam windowsa na tego koptuera tzn licencje mam na 1 komptuer ale mialem na dysko zapisane iso windowsa z konfiguracja tego komptuera i chce zrobic zeby na 2 komputerze móc tego używac ;/