Windows XP Media Center Edition 2005

(M a x) #1

mam prośbe - chciałbym uzyskać opinie o tym systemie jakie róznice z wersja xp prof czy warto go kupić i za ile po prostu wszystko - zainteresował mnie okropnie

(Daro U) #2

Windows XP Media Center Edition 2005 jest przeznaczony tylko do komputerów typu Media Center, na zwykłym pc-cie nie pójdzie, więc jak nie masz takowego sprzętu nie zawracaj sobie nim głowy

(system) #3

dziwne siostra kupywala ostanio zwyklego peceta w markecie i ma na nim wlasnie tego windowsa

http://www.microsoft.com/poland/windows … n/faq.mspx

i

jej komp nie ma nawet portu podczerwinie bo tu pisze ze mam miec taki port i siora ma zintergowna grafe X200 ogolenie jak sie wlacza windows jest to samo WIndows XP tak jak po zainstalowaniu SP2 i jak sie juz wlaczy to jest uzycie RAMu pow 200MB ogolenie to sie nim dokladnie nie bawilem

(Kulpek) #4

a jak mam Athlona 2200+, 256 RAM i Gforce 4 64 Mb to bedzie mi chodzil dobrze ten system??

(Emilmlo) #5

Masz mało ramu.

(system) #6

moze i bedzie ale jak odpalisz GG i winampa to juz bedziesz mial w uzyciu te twoje 256 Ramu

u mojej siostry chodzi na athlon 64 3200 512 Ramu Plyta MSI z radeonem X200 i

(Kulpek) #7

ale mam w planie dokupic jeszcze 512 MB to moze jakos bedzie chodzic przy takim procku nie??

(system) #8

No powinno chodzic mysle ze 512 to takie dobre minimum

(Emilmlo) #9

Ale najlepiej dzała na pamięci ram 1024 MB

(Kulpek) #10

ale napisalem ze dokupie… czyli razem bede mial 768 Mb :smiley: :smiley:

A ja mam takie pytanie: skąd masz/będziesz miał ten system?

(Kulpek) #12

Kupilem OEM

(McDracullo) #13

Chyba nie można kupić OEM’u ale może sie myle. :roll:

(Taddek8) #14

Popuść bo masz na czym.Będzie chodził i na 256MB tylko po co ci ten system?Media Center to po prostu dokładka do XP Pro jak nie masz dodatkowych urządzeń podłączonych to i tak ci sie nie przyda

No to chyba jego sprawa