Windows XP Media Center Edition 2005

mam prośbe - chciałbym uzyskać opinie o tym systemie jakie róznice z wersja xp prof czy warto go kupić i za ile po prostu wszystko - zainteresował mnie okropnie

Windows XP Media Center Edition 2005 jest przeznaczony tylko do komputerów typu Media Center, na zwykłym pc-cie nie pójdzie, więc jak nie masz takowego sprzętu nie zawracaj sobie nim głowy

dziwne siostra kupywala ostanio zwyklego peceta w markecie i ma na nim wlasnie tego windowsa

http://www.microsoft.com/poland/windows … n/faq.mspx

i

jej komp nie ma nawet portu podczerwinie bo tu pisze ze mam miec taki port i siora ma zintergowna grafe X200 ogolenie jak sie wlacza windows jest to samo WIndows XP tak jak po zainstalowaniu SP2 i jak sie juz wlaczy to jest uzycie RAMu pow 200MB ogolenie to sie nim dokladnie nie bawilem

a jak mam Athlona 2200+, 256 RAM i Gforce 4 64 Mb to bedzie mi chodzil dobrze ten system??

Masz mało ramu.

moze i bedzie ale jak odpalisz GG i winampa to juz bedziesz mial w uzyciu te twoje 256 Ramu

u mojej siostry chodzi na athlon 64 3200 512 Ramu Plyta MSI z radeonem X200 i

ale mam w planie dokupic jeszcze 512 MB to moze jakos bedzie chodzic przy takim procku nie??

No powinno chodzic mysle ze 512 to takie dobre minimum

Ale najlepiej dzała na pamięci ram 1024 MB

ale napisalem ze dokupie… czyli razem bede mial 768 Mb :smiley: :smiley:

A ja mam takie pytanie: skąd masz/będziesz miał ten system?

Kupilem OEM

Chyba nie można kupić OEM’u ale może sie myle. :roll:

Popuść bo masz na czym.Będzie chodził i na 256MB tylko po co ci ten system?Media Center to po prostu dokładka do XP Pro jak nie masz dodatkowych urządzeń podłączonych to i tak ci sie nie przyda

No to chyba jego sprawa