Windows XP Media Center Edycja 2005 problem z istalacją

Cześć , kupiłem w/w windowsa w wersji angielskiej z polskim pakietem językowym ( windows jest orginalny ) po sformatowaniu dysku wrzuciłem dysk intalacyjny nr 1, następnie nr 2 po jakimś czasie wyskoczyło okienko z prośbą o SP2 , wcisnąłem cancel (tak wyczytałem na FORUM ) następnie wrzuciłem wersję pakietu zbiorczego aktualizacji 2 w.ang. po rozpoczęciu wgrywania pojawił się komunikat, że nie może znaleść SRCLIENT.DLL napraw ten problem (niestety moj ang. nie jest dobry tak zrozumiałem) proszę o pomoc. Z góry dziękuję i WSOŁYCH ŚWIĄT

Cześć ja tez posiadam oryginalny system media center tez angielski i to jest bardzo proste. Wkładasz dysk nr.1 ( jest napisane na płytach jaki to dysk ) i podczas instalacji jak już jest po formacie itp prosi o 2 płyte to wkłada się disc 2 to chwile trwa i znowu prosi o płyte to się wsadza spowrotem disc 1 i kończy się instalacja a później żeby to było po polsku to już inna sprawa, ale już jest temat o tym na forum. Pozdro mam nadzieje że oto Ci chodziło.

Hej

Wykonaj ponownie instalację:

Masz 4 płyty CD - 2 pierwsze wykorzystujesz przy instalacji (zawierają SP2) - w trakcie instalacji zostaniesz poproszony o zmianę płyty (dwukrotnie);

UWAGA druga zmiana wbrew sugestii instalatora dotyczy PIERWSZEJ płyty;

Później (przed lub po zainstalowaniu sterowników - ja instalowałem stery urządzeń na samym końcu) PEŁNY WINDOWS UPDATE (do wersji angielskiej systemu XP MCE)

A następnie spolszczenie - 4 płytka z pakietu OEM

Dopiero na “polskiej” wersji systemu zainstalowałem sterowniki do urządzeń;

U mnie działa :smiley:

Pozdrawiam - WESOŁYCH ŚWIĄT