Windows XP Media Center

Będe składał komputer typu Media Center, juz prawie częsc ukonczona.

Robie składaka więc potrzebuje Windows Xp Media Center.

I związku z tym moje pytanie :?

Czy jest juz polska wersja Windows Xp Media Center 2005, bo na stronie Microsoftu są screeny z polskiej wersji, ale zeby kupić ani znaleśc to ani słychu ani myku 8)

Więc zwracam się z prośbą czy ktoś coś wie na ten temat :?

Zenek Rolnik na allegro znajdziesz wszystko. Wraz z polską wersją Media Center :wink:

oryginalny nośnik CD "Polski pakiet językowy dla systemu Windows XP Media Center Edition"

To jest spolsczenie a nie oficialna polska wersja Media Center :stuck_out_tongue:

A ja się pytam o oficialną informacje na temat wersji PL, ale dziekuje za informacje 8)

Więc tak :slight_smile: Microsoft uznaje tę nakładkę polską za oficjalną. Nie ma wersji polskiej w 100%. Pozdrawiam

Po pierwsze nie zajżałeś nawet do google, ale cuż…wytłumaczę ci…

Microsoft Windows XP media center edition PL jest dostepny tylko i wyłacznie:

1.na dwóch nosnikach , na 1 jest mce 2005 wersja angielska, a na 2 jest spolszczenie z potrzebnymi plikami, nie ma czegos takiego jak z windows xp ze mozesz mieć od razu wersję pl, tu musisz sobie wgrać spolszczenie, innego bata nie ma aby mieć polski system

Niechesz to nie pisz, przegabilismy to kiedyś :roll:

Wiedziałęm ze jest polska nakładka ale chciałem się dokładnie dowiedzieć czy istnieje czystko polski Media Center juz w granym jezykiem polskim.

Foks Dziekuje za odpowiedz 8)