Windows XP na złej parycji

Siemka!!

Zrobiłem sobie swojego Windowsa XP z automatyczna instalacją sformatowałem dysk i zainstalowałem go jak sie okazało Windows jest na partcji D a nie C da rade jakoś poprzenosić wszystko na C czy trzeba format dysku i od nowa instalowac??

IMO niestety format.

musisz format zrobić :frowning:

A na D: nie może zostać :?:

Nawet lepsze rozwiązanie. Znaczy bezpieczniejsze. :slight_smile:

Dokładnie. Mam takie samo zdanie.

Bezpieczniejsze??? Wytłumaczicie mi dlaczego tak rwierdzicie, bo ja nie widze roznicy czy na :o c czy na d

Bo większość np. wirusów jest pisana domyślnie, by władowywały się na C:, a na D jest większe bezpieczeństwo, mniejsze ryzyko załapania syfu, który się rozprzestrzeni.

Proste. Większość robaków ma zakodowane by szukać c://WINDOWS. W tym przypadkiu jednak jest to D://WINDOWS. wszystkie sciezki do plików systemowych sa inne niż w standartowym sysku systemowym C. Mozna by tak wymieniać. To jest jeden z przykładów.

Z robakami to bym się sprzeczał instalują się na partycji systemowej i nieważne jak ona się nazywa.

Nie wszystkie, a właściwie niewiele tak robi…

Ja osobiście nie zauważyłem różnicy,no może ciut na minus partycji C.

Ale w takim razie to złoty środek na szkodniki - instalujemy system na partycji D.

Ups i teraz to mowicie:P jak ja zrobiłem format dysku :frowning: :frowning: :frowning:

Po co się spieszyłes. :wink:

Zawsze możesz zrobić następny. :wink: