Windows XP nie startuje

Mam problem. Otóż miałem sprawnie działający system Win XP. Znajomy prosił mnie, żeby mu sprawdzić dysk twardy z jego komutera. Wymontowałem więc swój dysk i zamontowałem jego. Zainstalowałem system Windows XP i wszystko było w porządku. Przełożełem swój dysk twardy i system Windows XP nie startuje (pojawiia się obraz windowsa i na dole pasek rozruchowy, po czym zatrzymuje się i nie ma reakcji) Czy to oznacza, że muszę zrobić format swojego dysku. Dodam, żę w trybie awaryjnym mój system z moim dyskiem uruchamia się i widzi wszystkie urządzenia. Proszę o pomoc, bo szkoda mi 4 godz. pracy.

Mi pomaga w podobnych wypadkach nadpisanie SP3…mam go na dysku http://programy.computerworld.pl/pc/176 … .3.pl.html

Nie wiem,moze sie myle,ale dla mnie jest to problem sprzetowy z twojej strony.Sprawdz dysk hd tune i wyslij screena,sprawdz zachowanie dysku w innym komputerze.Pozdrawiam

uruchom chkdsk i sprawdź stan dysku, nie wiem w jakich warunkach po wypięciu go przechowywałeś, może był wilgotny, albo dysk na przykład uległ awarii, podczas podpinania, sprawdź też czy wejście na taśmę nie jest uszkodzone albo czy piny są nie zakrzywione, przyczyną mogą być bad sectory