Windows XP nie uruchamia sie prawidłowo

Mam oto taki problem. Gdy włączam komputer pojawia mi się czarna plansza z napisem iz system windows nie został prawidłowo włączony. Moze to byc spowodowane nowym oprogramowaniem, aktualizacjami itp. ( nic ostatnio nie aktualizowalem w tym rownież nic nowego nie instalowałem) potem pojawia sie napis wybierz tryb uruchomienia sytemu tj. normalny, awaryjny. Gdy włącze na tryb normalny czy awaryjny (mnie ma różnicy ) komputer mi sie wyłącza i od nowa pojawia sie w.w. czarna plansza z napisem ze system nie zostal prawidlowo włączony i wybierz tryb uruchomienia. Po paru razach w koncu udaje mi się uruchomic kompa, pojawia sie pulpit tyle ze albo sie zawiesi komp zaraz lub po paru minutach albo sie sam wyłączy. Skanowalem kopma 2 antwirami, zmienilem nawet zasilacz i nic nie pomaga. Pomóżcie

Ten czarny ekran pojawia Ci się od razu przed bootem Windowsa, czy dopiero po ponownym zrestartowaniu (samoczynnym od włączenia komputera)??

Miałem kiedyś podobny problem. Podpowiadali, że może wysunięta kość pamięci, że może właśnie zasilacz, że jakiś kabelek etc. Po 3 dniach niestety format.

czarny ekran pojawia sie przed botem windowsa poczym jak “załapie” system pojawia się bot windowsa i albo sie zawiesi lub wyłaczy podczas bota albo za n tym razem uruchomi sie sytem calkowicie i pojawi sie pulpit poczym i tak za chwilke lub dwie zaiwesi sie lub wylaczy

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków, opcja edytuj i popraw.JNJN

pomoze tylko ponowne instalowanie systemu windows.

Mi kiedys sie sam komputer restartowal ciagle(po wlaczeniu restart,po restarcie restert i tak w kolko)

Mi sie to robilo dlatego ze kliknolem na jakas ikonke EXE!

moze ty tez klikales na cos??

to moze byc wirus lub cos poplatane w rejestrze!

Zresetuj kompa a potem jak bedzie mial sie wlanczac nacisnij klawisz awaryjny(chyba F8 albo cos jeszcze)

potem wybiez z ktorego dnia chcesz odzyskac system…!Ale nie jestem pewien czy kliknąc wtedy F8…

pozdrawiam wszystkich na forum…Carolek!

Carolek , masz rację, F8 naciska się przed pojawieniem się logo Windowsa. Wracając do meritum sprawy to na pewno nie wywala ci przed tym żadnego bluescreen’a, talazar??

Masz jeszcze topik z tym samym problemem:

viewtopic.php?f=2&t=213481

Sprawa sie rozwiązała. Poszły mi kondensatory w kompie. dziekuje wszystkim za rady. Pozdrawiam