Windows XP oryginalny?

Przeglądałem sobie systemy na allegro i natrafiłem na atrakcyjną ofertę windowsa Xp Pro, chciałem się dowiedzieć czy to naprawdę oryginalny system z komputerem dell, czy ktoś kupował taki??

oto link http://www.allegro.pl/item307984573_ms_windows_xp_pro_oem_pl_sp2_szybka_wysylka_nowy.html

taki system jest przeznaczony tylko dla komputerów marki Dell

Po pierwsze system powinien być sprzedawany w tekturowym, zaplombowanym pudełku, co uniemożliwia osobom postronnym wgląd do klucza licencyjnego.

Postać, w jakiej sprzedaje ją sprzedawca w linku podanym przez Ciebie jest nieodpowiednia, ponieważ każdy, przez ręce którego ten system sie przewinął, ma wgląd do klucza licencyjnego, a tak być nie powinno.

Po drugie system jest dedykowany dla komputera DELL i tylko na nim może być zainstalowany. Jeżeli nie posiadasz komputera DELL, używanie tego systemu przez Ciebie jest nielegalne.

dzięki za informacje to chciałem wiedzieć

nie polecam kupować windowsa na allegro, lepiej kupić w sklepie w swoim mieście, najlepiej od sprzedawcy który ma tytuł windows seller czy jakoś tak

To jest najlepszy hit, czyli na starcie jeden z dowodów legalności bierze w łeb :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: