Windows XP oryginalny?

(Ploki622) #1

Przeglądałem sobie systemy na allegro i natrafiłem na atrakcyjną ofertę windowsa Xp Pro, chciałem się dowiedzieć czy to naprawdę oryginalny system z komputerem dell, czy ktoś kupował taki??

oto link http://www.allegro.pl/item307984573_ms_windows_xp_pro_oem_pl_sp2_szybka_wysylka_nowy.html

(Suck) #2

taki system jest przeznaczony tylko dla komputerów marki Dell

(Seba86mu) #3

Po pierwsze system powinien być sprzedawany w tekturowym, zaplombowanym pudełku, co uniemożliwia osobom postronnym wgląd do klucza licencyjnego.

Postać, w jakiej sprzedaje ją sprzedawca w linku podanym przez Ciebie jest nieodpowiednia, ponieważ każdy, przez ręce którego ten system sie przewinął, ma wgląd do klucza licencyjnego, a tak być nie powinno.

Po drugie system jest dedykowany dla komputera DELL i tylko na nim może być zainstalowany. Jeżeli nie posiadasz komputera DELL, używanie tego systemu przez Ciebie jest nielegalne.

(Ploki622) #4

dzięki za informacje to chciałem wiedzieć

(Lukaszeknoszczyk14) #5

nie polecam kupować windowsa na allegro, lepiej kupić w sklepie w swoim mieście, najlepiej od sprzedawcy który ma tytuł windows seller czy jakoś tak

(fiesta) #6

To jest najlepszy hit, czyli na starcie jeden z dowodów legalności bierze w łeb :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

8)