Windows XP Pro z SP1 a komputer

Mam komputer o takich parametrach: System operacyjny Microsoft Windows XP Professional, AMD Athlon XP, 1433 MHz (11.5 x 125) 1600+, 512 MB (DDR SDRAM), ECS K7S6A (5 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 3 DDR DIMM, Audio), NVIDIA GeForce4 MX 440 (64 MB), Creative EMU10K1 SB Live! Audio Processor, WDC WD800BB-00CAA1 (80 GB, IDE), HL-DT-ST CD-ROM GCR-8523B (52x CD-ROM), LITE-ON LTR-40125S (40x/12x/48x CD-RW). I mam taki problem, jak mam zainstalowany windows z SP1 to co pewien czas komputer mi sie zawiesze obojetnie co bym chcial zrobic czy jak wchodze do MOJ KOMPUTER lub w PASEK STARTU to mi sie zawiesza. Czym to jest spowodowane?? Moze mam juz za stary komputer?? :? Teraz mam zainstalowany Windows XP ale bez SP1 i chodzi bez problemu

Niektóre komputery rzeczywiście nie chciały dobrze współpracować z Sp-1 . Trzeba było ściągac poprawki etc. Wrzuć Sp-2 i nie powinno byc problemu

Pozdro

Proponuje przetestować pamięć RAM programem memtest86+ 1.50

Karta graficzna, nie jest zbyt wysokich lotów,więc również może sprawiać problem.

Niie powinno być różnicy.

Jak instalowałeś, najpierw XP a później doinstalowywałeś SP1.

Czy od razu XP z SP1, możliwe że płyta uszkodzona lub źle zrobiona.

Możliwe że po prostu trzeba nowsze sterowniki zastosować do urządzen i wszystko.

Zrób tak.

Przetestuj pamięć i dysk na błędy.

Porządna konserwacja kompa.

Reset biosu na defaults.

Zdejmij,załóż i sformatuj partycje dysku.

Wgraj system XP z SP1 ze sprawdzonej płyty.

Wgraj stery do płyty głównej.

Wgraj stery do grafiki i muzyki.

Reszta sterów.

DirectX 9.0b.

Oprogramowanie.

Nie instalowalem XP z SP1, a plytka jest dobra, poniewaz pozyczylem od kumpeli ktora ma wlasnie zainstalowanego XP z SP1 z tej plytki, i u niej chodzi bez problemu tylko z tym ze ona ma troche nowszy komputer bo chyba 1,5 roczny. A i czym przetestowac dysk i pamieci na bledy jakim programem??

no i na tym się kończy pomoc jawne piractwo :twisted: :twisted: