Windows XP problem z kontem

Witam!

Mam taki głupi problem. Otóż: niedawno postawiłem od nowa system( Windows XP Home Edition.System mam legalny.). I ja zawsze na swoim systemie mam jedno konto: swoje. Po uruchomieniu nie musiałem klikać na logo mojego konta, by się nań zalogować.

Ale system pobrał poprawki(SP3 net framework i inne, jak to legalny system sobie pobiera). I po którejś aktualizacji(wydaje mi się, że NET. framework 3, albo jakichś innych zabezpieczeń), po uruchomieniu komputera, muszę klikać na swoje logo, by zalogować się na moje jedyne konto. I nie potrafię tego odkliknąć.

Chcę by po staremu, od razu uruchamiał się system, bez konieczności wyboru konta użytkownika(moje jest jedyne). Nie mam ustawionych żadnych haseł. Moje konto jest kontem administratora. W panelu sterowania próbowałem pozmieniać opcje logowania na konto ale to nic nie dało.

Uprzejmie proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Częsta sprawa. Tak, to wina .NET.

Jedno z rozwiązań: http://pececik.blogspot.com/2010/04/aut … wanie.html

Usuń z systemu konto net framework i po kłopocie:D bo w xp home i tak chyba go nie wyłączysz mi nigdy nie było potrzebne i bez niego nic się nie działo:D

Wyczytałem, że może być najwyżej potrzebne przy pisaniu w VisualStudio programów na platformę .NET, więc też jakieś wyjście. Choć zawsze wolałem rozwiązywać to pokojowo :wink:

Pomogło! Skorzystałem z pomocy filo11. Dziękuję.

A co do NET, to może faktycznie 3 jest zbędna. Instaluję ją niejako z automatu: skoro i instaluję biblioteki net. framework 1, 2 to i 3 :smiley: .

Raz jeszcze dziękuję panom za pomoc. Męczyłem się z tym logowaniem ponad miesiąc, bo głupio mi się było przyznać, że nie potrafię tego naprawić :stuck_out_tongue: .