Windows XP Professional SP3

Mam takie pytanie do was"Czym różni się Ja sam zintegrujesz Windows XP z SP3 a orginalny obraz Windows XP SP3 prosto od Billa?

Zapewne niczym, oprócz tego, że obraz z Microsoftu (zapewne mówisz o MSDN AA) jest w 100% legalny podczas, gdy użycie nLite nie jest już takie pewne (mówiąc szczerze jest to lekkie naciąganie licencji).

cosik_ktosik i tu masz racje ja zintegrowałem sobie z SP3 sam wierszem poleceń i wszystko cacy lali tylko że nie mogę zainstalować IE7 jakiś błąd wyskakuje WMP11 normalnie się instaluje nie wiem co jest myślałem ze to dlatego że SP3 jeszcze nie dopracowane bo kumpel tydzień temu kupił Windows XP już z SP3 i wgrał IE7

Chodzi w twoim przypadku o mechanizm WGA który uległ zmianie po SP3, co do różnic jest jedna w katalogu głównym są pliki SP2. SP3. a na oryginalnym krążku jest tylko SP3… na MSDNAA ma być Windows XP Professional SP3 EN pod koniec roku kalendarzowego.

Pozdrawiam Łukasz

Łukasz ale ja robiłem integracje Windows XP Professional czysty bez SP to co oni wydali jakiś inny SP3 niż ten co jest orginalnie zintegrowany z Windows XP

Ostatnio jak widywałem coś takiego po integracji SP3, padało zawsze na WGA nie wiedzieć czemu :wink:

Napisz jaki masz błąd może Ci pomogę.

p.s. zmień tytuł tematu…

Łukasza nie pamiętam tego ale wiem że podczas instalacji IE7 wywalało skrót na pulpicie str.internetowj do Pomocy Techniczej i robiłem wszystko co tam opisane było włanczałem wszystkie uprawnienia Admina wyłaczałem antyvira nawet po sformatowaniu myślałem że zanstaluje 1sze IE7 i nic nadal to samo skrót na pulpicie i restart systemu. Jedyne wyjście a by mieć IE7 było zintegrowanie IE7 za pomocą nLite. Jak miałem Windows XP SP2 nie miałem żadnych problemów tylko te SP3 ma problem

A próbowałeś zainstalować na czystym XP bez SP3 góra SP2?

Nieraz tak jest i dopiero za którymś formatem idzie go zainstalować (niestety ale ja muszę ten syf instalować)… ściągnij wszystkie łatki do XP i spróbuj jeszcze raz ale nie wiem co to da…

/OT

Ostatnio zauważyłem że Microsoft polubił chyba Firefox-a nawet SliverLight jest na niego (a ponoć miało go nie być).