Windows XP Service Pack 2 PL


(Lukasz) #1

Service Pack 2 jest aktualizacją Windows XP. Zawiera wszystkie poprawki i ulepszenia udostępnione od dnia premiery tego systemu operacyjnego. Znajdziemy w nim większość najnowszych sterowników i narzędzi, a także aktualizacje zabezpieczeń oraz modyfikacje wprowadzone w produktach Microsoftu. Service Pack 2 zapewnia lepszą ochronę przed wirusami i hakerami podczas przeglądania Sieci oraz optymalizuje funkcjonowanie Internet Explorera i Outlook Expressa.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa Twego komputera przygotowaliśmy wydanie specjalne Windows XP Service Pack 2 PL, do którego dołączono jedyną legalną polską wersję dodatku Service Pack 2 na oryginalnej płycie CD.

Możesz zamówić je już dziś bezpośrednio w naszym Wydawnictwie za 5,90 zł. Od 12 października 2004 r. Windows XP Service Pack 2 PL znajdziesz w każdym kiosku! Czytelników CHIP-a informujemy, że płyta z Windows XP Service Pack 2 PL zostanie również dołączona do wydania 11/2004 CHIP-a.

10 najważniejszych powodów, dla których należy zainstalować dodatek Service Pack 2BEZPIECZEŃSTWO WYGODA PRACY

Lepsza ochrona prywatności w Internecie

Witryny, które odwiedzamy, nie mogą już bez naszej wiedzy instalować żadnych dodatków do Internet Explorera. Zapobiega to umieszczaniu na naszym komputerze programików szpiegujących i zbierających osobiste dane. Wcześniej zainstalowane rozszerzenia tego typu można łatwo wyłączyć. Ulepszona budowa wewnętrzna

Wiele zmian wprowadzono do wewnętrznych, niewidocznych dla użytkownika elementów Windows. Poprawiono podsystemy odpowiedzialne za komunikację sieciową, lepiej jest kontrolowana pamięć, zabronione są operacje, które mają kluczowe znaczenie dla rozprzestrzeniania się wielu znanych wirusów i robaków internetowych.

Natychmiastowa informacja o potencjalnym zagrożeniu

Aby podnieść poziom bezpieczeństwa, Service Pack 2 udostępnia funkcję monitorowania pobieranych z Sieci plików i odbieranych e-maili, a w Internet Explorerze oferuje nowy Pasek informacji. Od tej pory szybko docierają do nas wiadomości o potencjalnie niebezpiecznych plikach. Lepsza obsługa sieci bezprzewodowych

Zaktualizowano system komunikacji bezprzewodowej, wprowadzając obsługę urządzeń pracujących w standardzie Bluetooth. Instalacja nowej radiowej karty sieciowej jest łatwiejsza, a wykrywanie sieci i włączanie się do niej szybsze i wygodniejsze. Przesyłanie plików między komputerem a urządzeniem zewnętrznym ułatwia wbudowany kreator.

Bezpieczniejsze czytanie poczty

Outlook Express znacznie ostrożniej traktuje przychodzące listy. Nie istnieje już niebezpieczeństwo, że samo otwarcie szkodliwego e-maila spowoduje zarażenie komputera wirusem. Informacje o podejrzanych załącznikach są wyświetlane w specjalnym oknie, dzięki czemu świadomie podejmujemy decyzję o ich losie. Wygodniejsze przeglądanie stron WWW

Internet Explorer zawiera mechanizm blokujący wyskakujące okienka. Przeglądając interesujące nas witryny, nie będziemy więc musieli co chwilę zamykać irytujących reklam. W razie potrzeby można jednak łatwo zezwolić zaufanym stronom na otwieranie nowych okienek.

Większa odporność na ataki włamywaczy

Nowa zapora ogniowa skuteczniej filtruje ruch sieciowy i chroni przed próbami włamań do naszego komputera z Internetu. Po instalacji Service Packa 2 jest ona automatycznie włączona i działa nieprzerwanie od pierwszych chwil po uruchomieniu komputera aż do jego wyłączenia. Lepsza ochrona adresu e-mailowego przed spamem

Wyłączono mechanizm, który pozwalał spamerom zbierać potwierdzenia otrzymania przez nas listów z reklamami. Firmy wysyłające spam nie dowiedzą się już, czy przesyłka rzeczywiście do nas dotarła, a więc nie dopiszą nas do listy sprawdzonych odbiorców, którym warto wysyłać więcej reklam.

Łatwiejsza kontrola zabezpieczeń

Wszystkie najważniejsze ustawienia związane z bezpieczeństwem komputera zebrano w jednym oknie. Dzięki temu błyskawicznie dowiemy się, czy nasza maszyna zawiera komplet najnowszych poprawek, a firewall jest prawidłowo skonfigurowany. W razie potrzeby wszystkich zmian w ustawieniach dokonamy za pomocą kilku kliknięć. Kilkaset innych drobnych poprawek

Kilkaset drobnych poprawek wprowadzono w praktycznie każdym elemencie Windows. Wyeliminowane zostały problemy z obsługą niektórych urządzeń, błędy w działaniu aplikacji w pewnych specyficznych sytuacjach, liczne kłopoty z drukowaniem i wiele, wiele innych.

MAM TAKIE PYTANIE CZY WARTO TO ZAMÓWIC??? 8) oto link do tego http://magazyn.chip.pl/chip_114788.html


(Duch) #2

jeśli nie chce ci się ściągać SP2 z netu to warto :?


(Lukasz) #3

Bo ja wogulę nie mam Windowsa Xp,dlatego się pytam czy warto kupic tą płytę instalacyjną i zainstalowac.


(Magik) #4

Warto by też było kliknąć na przycisk "Zmień" w swoim pierwszym poście i podać źródło, z którego to wszystko przepisałeś.

Update

A jak niby chcesz zainstalować poprawki do Windows XP, nie mając samego systemu ??


(aju) #5

jeśli nie masz windows XP to na nic Ci sie to nie przyda - instalacja wogóle się nie odbędzie

SERVICE PACK 2 dla systemu windows XP działa jak sama nazwa wskazuje tylko na systemei XP HOME lub PRO

W twoim przypadku ta płytka do niczego Ci się nie przyda - chyba ze zainstalujesz windows XP


(Lukasz) #6

Co wy gadacie,przecież to jest pełna wersja Windowsa Xp SP2 :!:


(aju) #7

TAK TAK płytka jest z pełną wersja SP2

przeczytaj pierszy nagłówek

AKTUALIZACJA KOLEGO AKTUALIZACJA

jeśli nie masz WINDOWS XP

to ta płyta na nic Ci się nie przyda


(Lukasz) #8

A właśnie bo ja nie wiem dlaczego nie chce mi się wogulę ten SP2 zainstalowac nawet SP1 też się niechce zainstalowac mi.Wyskakują mi jakieś głupię komunikaty,że nie mogę zaisntalowac Service Packu.


(>Ziom<) #9

Bo jak nie masz XP to ne zainstalujesz do niego dodatku!


(aju) #10

do Ciebie to nie dociera czy jak ?? :-x :?

SERVICE PACK 1, SERVICE PACK 2, przeznaczone sa tylko do systemu WINDOWS XP HOME EDITION, WINDOWS XP PROFESSIONAL EDITION i I DO ZADNEGO INNEGO

TEMAT UWAŻAM CHYBA ZA WYCZERPANY CHYBA ŻE KOLEGA Spamer NIE ROZUMIE CO SIĘ DO NIEGO MÓWI :evil:


(Duch) #11

to nie jest Windows XP + Service Pack 2 tylko Service Pack 2 dla Windows XP :rotfl:

wyobrażasz sobie co by to było gdyby można było kupić legalnie Windowsa XP za 5,99 :lol:


(Lukasz) #12

No właśnie,bo ja mam na innym kompie Windows Xp professional,tylko,że niechce mi się,żadnen Service PAck zainstalowac....nie wiem dlaczego.

aju nie iirytuj się tak. :lol:


(aju) #13

a masz oryginała :wink:


(Lukasz) #14

A skąd ja to mogę wiedziec??


(Andrewcio) #15

no chyba wiesz czy kupowałeś windowsa czy nie :evil:

jak ci pokazuje monit Adrianie że masz zły klucz to masz pirata :twisted:


(Adampigan) #16

A kto ma wiedziec :?


(aju) #17

cos mi tu śmierdzi - a masz oryginalną płytke z windowsem XP do tego komputera ?

przecież to chyba twój komputer skoro piszesz ze masz na innym XP pro ??


(Musg) #18

ciekawe jak dlugo bedziecie te farsę przeciagac????

:smiley: :smiley:


(Magik) #19

Już ją kończymy :twisted:

Kolego Spamer , powinieneś wiedzieć, czy masz legalnego Windowsa XP.

Informacja tego typu bez żadnego dowodu jest zwykłym pomówieniem, wobec czego kasuję ten post.