Windows XP + Slackware

Troche mnie w domku nie było i zastałem komputer w takim stanie :slight_smile:

Windows XP + Slackware = to miałem :slight_smile:

Włanczam komputer uruchamia się lilo Slacka wybieram Windows pojawia się jak by 2 lilo i mam do wyboru Windows XP Professional i Windows XP Professional dowiedziałem się że siostra próbowała zrobić sobie nowy ekran łasowania XP czyli bootscreen’a programem Style XP który słurzy do zmieniania styli … i teraz następujące pytanko planuje sobie lilo Slacka przenieść na dyskietke z MBR to da się załatwić ponownym odpaleniem skryptów instalacyjnych i teraz drugie pytanie jak wywalić to Windows Xp Professional i Windows XP Professional bez konieczności reinstalki systemu jak wybiore jedno lub drugie to samo się dzieje :slight_smile: i czy jak wywale lilo slacka to automatycznie będzie się włanczał windows :slight_smile:

ps. nie wiem czy to dobry dział myśle że tak bo sprawa bardziej dotyczy windowsa :slight_smile: pewnie ktoś mi powie po co wywalam slacka :o niestety z tego komutera korzystają też inni domownicy czas przenieść się na dyskietki :slight_smile:

Prawoklik na Mój komputer --> Właściwości --> Zaawansowane --> i przy “uruchamianie i odzyskiwanie” dajesz “ustawienia”

17mu.jpg

Następnie “edytuj”

i kasujesz wszystko, a wklejasz to: