Windows XP Sp2 instalacja, blue ekran, białe pionowe paski

Witam!

podczas instalacji systemu Windows XP na starym komputerze (intel celeron P900, płyta główna bez złacza AGP, ramu 394MB, zintegrowana grafika, którą ustawiłem na 2 MB (albo 8, nie pamiętam) ) w czasie kończenia instalacji (w trybie graficznym instalatora, pozostaje 4 minuty do restartu komputera), pojawia się na monitorze niebieski ekran, i pionowe białe pasy…

czego to może być wynikiem? Płyta główna nie ma złącza AGP bo dawno bym podłączył inną kartę…

nie wiem co tutaj bardzo zrobić… monitora wina to na pewno nie jest (że niby nie wyciąga rozdzielczości, czy coś się pojawia… nie nie, sprawdzałem na 3, o różnych rozdzielczościach obsługujących).

Komputer sprawny, pamięci sprawne, dysk bez błędów, komputer stabilny, system wcześniej się instalował, z tym że był zainstalowany Win XP bez SP. a Tutaj z SP2, z płyty był już wielokrotnie instalowany system, zawsze było OK.

Co może być przyczyną? Co przypuszczacie?

wewnątrz komputera wszystko jest OK.

p.s. to że napisałem blue ekran nie oznacza bluescreen… to jest niebieskie tło (takie jasnawe w miarę, i paski pionowe białawe, kremowe… dziwne :slight_smile: tak jak by obraz z instalatora się wymieszał :slight_smile: trudno to określić a zdjęcia zrobić nie mogłem, bo rzecz dzieje się w szkole).

Prosze o jakieś podpowiedzi :slight_smile:

dziękuje za ewentualne odpowiedzi w wątku.