Windows xp sp3

czy warto jest instalować winda xp sp3 jeżeli tak to dlaczego a nie to też dlaczego proszę o pomoc

Nie ma Winows-a XP z sp3

a czy już jest sp3 ???

Nie ma jeszcze sp3 do xp, i w tym roku go nie bedzie :!:

hmm…

niewiem jak wam to powiedzieć ale

WINDOWS XP SP3 DL:

***

a tutaj jak to nie więcej wygląda

***

To jakiś nieoficjalny Service Pack !!

Nie wiem czy mądrą rzeczą jest instalowanie go

Nie ma SP 3 do XP,tak mogą byc nazwane dodatkowe poprawki,które wyszły po SP 2,na takie pakiety trzeba uważac,ściąganie z nieznanych stron,może spowodowac zarażenie trojanem,niewiadome pliki mogą byc specjalnie nazwane tak,aby ktoś nieświadomy szybko je pobrał,coś mi się zdaje,że to inna nazwa AutoPather XP - zbioru poprawek,które wyszły po SP2

ale zainstaować i przeskanowac mądra :smiley: ( i odłączyć kabel sieciowy podczas instalacji !!

No nie wiem . Jakaś dziwna sprawa . Data wydania SP3 jest przewidywana na połowę roku 2007 . Natomiast data tego SP3 jest 09/05/2005 … Nieco to dziwne… :o To z pewnością nie jest oficjalny SP3 !!

Pamiętam, że u mnie na uczelni, niektórzy super inteligentni dali pewnemu wykładowcy ten SP 3 i chcieli mu wmówić, że Vista Beta :wink: ale było zamieszania :wink:

Lepiej tego nie instalować :wink:

Mi się tam do nieoficjalnym SP nie śpieszy, co innego gdyby to był oficjalny na vortalu by pewnie news był że SP3 dostępny. :stuck_out_tongue: A takto to będzie i tam SP2

koszmos - linka zakrywam. Proszę czytać, co linkujesz, bo za treści zawarte w podawanym linku ponosi publikujący.

A nie powiem, co tam było :x

Oprócz tego proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

OT kosz.

:szukaj:

koszmos wiesz w ogóle co to jest SP? Chyba oczywiste jest że SP to poprawki naprawiaajace system i wnoszace “nowośći” predzej czy poźniej będzie trzeba to zainstalować, ale dopiero po oficjalnej premierze…

Niedługo zaczna pojawiać sie tematy “czy wolicie mysz z kabelkiem czy bez, a jak z, to szary czy biały”

:rotfl2:

No ale skoro pytasz… Wolę te z kabelkiem. Z szarym kabelkiem :lol:

Zastanawiam się, kto głosował na “nie” lub “wole tradycyjen sp1/2”. Przecież to poprawki - zebrane “w kupę”… Poprawiające bezpieczeństwo, błedy i wszystkie inne “BE” w systemie.

Oczywyście GDYBY teoretycznie wyszedł taki.

Wytłumaczcie ^^

Ja

I cała kupa pirackiego softu do kupy, btw nigdy nie ufałem takim nieoficjalnym wynalazkom (no może tylko nieoficjalny SP do win 98, ze względu na to że MS nie suportuje już tego OS).

Ale nie wyszedł więc o czym ta gadka ??

E? Źle mnie zrozumiałeś chyba… Mówię o oficjalnym SP3 od Microsoftu, więc nie wiem skąd “I cała kupa pirackiego softu do kupy”

A ankieta dotyczy tego o którym mowa w pierwszym topicku tego wątku

na E to tramwaj staje :stuck_out_tongue: