Windows Xp. Viarama u8768 zawiecha i format

Proszę o pomoc w znalezieniu problemu, a mianowicie:

Kilka dni temu podczas rozmowy Skype zawiesił mi się komputer.

Zresetowałam i nic. Ciemny obraz do czasu aż włożyłam płytkę w Windowsem i sformatowałam kompa.

Już 3 dni formatuję gdy chcę skorzystać z komputera, bo po resecie uruchamia się tylko według jego kaprysu.

Również myszka laserowa wyłącza się bez powodu.

W menadżerze urządzeń już odhaczyłam : Zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii.

Nie przyniosło to skutku.

Sterowniki które instaluję za każdym razem są stąd sterowniki-viarama-u8768-t496603.html

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Posty znajdujące się niżej są skierowane do mojego innego pytania, za problem przepraszam.

Witam odinstaluj to w dodaj usuń

dzięki, mam nadzieję że to nie wpłynie jakoś na jakość rozmowy czy coś.

nie nie usuwa to tylko funkcję aby automatycznie wybierać numer po kliknięciu na stronie

jeszcze raz dzięki, może powinnam założyć nowy wątek ale może będziesz wiedzieć dlaczego jak mam myszkę laserową na usb to ciągle mi się wyłącza.pozatym już 3 dzień z rzędu robię formata bo sypie się komp.nie znam przyczyny mam tylko zainstalowanego skype`a karte dzwiekowa i graficzna stąd: sterowniki-viarama-u8768-t496603.html

zawiesza sie bez powodu.usb jak dziala to swieto, podlaczam tylko kamerke do skype i myche wiecej wejsc niemam.

Powinnaś założyć nowy temat. Poza tym opisać co się dzieje, bo to że się sypie to wiele nie mówi. I koniecznie podaj specyfikacje komputera.

bombel.od.r , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Dziękuję. Zastosuję się.