Windows XP -Vista

Witam! !!

Moje pytanko brzmi. Czy zainstalowanie pakietu zmieniającego wyglad Windowsa XP na Viste spowalnia system. Dzieki z góry za wszystkie posty.

generalnie troche pozera Ramu zalezy czy masz wlaczona opcje YZ tolbar i objects…mozna to wszystko powylaczac i wtedy jest dobrze.

Zalezy tez ile masz Ramu

512

wiec spokojna głowa nie zauważych spowolnienie. Zresztą

są zbyteczne.

Ach ta numerko logia, cos jest nowsze i odrazu wszyscy chca to mieć… :? Nie ważne ze kompa zamula, byle być na topie. :stuck_out_tongue:

i biznes się kręci a w innym przypadku to byśmy pozostali na poziomie kalkulatora albo co gorsza liczydła drewnianego.

a jak ci zamula to widocznie nie nadążasz za postępem i fakt kalkulator powinien Tobie wystarczyć :twisted: :twisted: :twisted:

Czy Ty w ogóle zastanowiłeś się co piszesz?

I w ten sposób wszyscy zacierają ręce (a szczególnie producenci sprzętu) bo koniunktura nakręca się sama a kasa sypie się strumieniami.

Ludzie nie dajcie się zwariować i wpędzać w kołowrót Gigaherców, Terabajtów itp. co poniektórym po takim sprzęcie którego nigdy go w pełni nie wykorzystają :!: :!:

Właśnie mam do czynienia z takimi delikwentami co twierdzą

“ale na złomach musimy pracować”

a nie wiedzą nawet jak wprowadzić ź z klawitaury :stuck_out_tongue:

Mi kompa nie zamula bo nie instaluje tego typu bezsensów, mam na Windzie i na Linuksie powylanczane wszystko co jest zbede, bo po co marnować pamiec(768MB) na duperele które nic nie daja, jak można ta pamiec wykożystac dla lepszego działania gry czy programu graficznego?

Ten dodatek (chyba myślimy o tym samym) zamula kompa a nieraz zdarza sie tak że systemu nieodratujesz po instalacji tego syfu… :confused: Poporostu byly przypadki gdy instalowales program a tu winda sie nie odpala :smiley: - sam zdecuduj czy instalowac czy nie :stuck_out_tongue:

jak może ta paczka zamulać system, skoro ona podmienia tylko pliki systemowe :x

wywalamy z autostartu objectdoc e.t.c i luz

JHS:PL: Jak sie tylko gra to ok ale jak pracujesz duzo przy pulpicie lub programach wykorzystujacych elementy wygladu windozy to chyba wolisz zeby to lepiej wygladalo kosztem malej ilosci ramu, niz mialbys siedziec przy oblesnym pulpicie :stuck_out_tongue:

Nakladka nie zamula jezeli masz powylaczane wszystkie duperele typu Yz toolbar itd.

co to za opcje YZ tolbar i objects i jak je wyłączyć-dzieki za wskazówki

start/uruchom/msconfig zakładka uruchamianie i odznaczasz te yz toolbar itp