Windows XP vs Windows 98

XP jest nowszy od win 98…i dlatego wiecej rzeczy dziala na XP…i tu pojawia sie moje pytanie czy jest jakis sposob aby na win 98 dzialaly najnowsze gry lub programy.

Może jakies patche ??? La echyba jeśli program jest napisany only pod Xpka to nie podniesiesz go na w98 bo w końcu to 2 zupełnie inne systemy :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Nie ponieważ sporo nowow wydawanych czy to programów czy to gier działa tylko i wyłącznie na platformie Xp/2000, oćzywiscie można spróbować ale nie będe one działały poprawnie albo mogą uszkodzić system.

Chodż zdarzają sie programy przeznaczone na nowsze jak i starsze systemy.

jest bardzo sporoi takich programów :slight_smile: A jeśli chcesz jakis konkretny program to moze jakas starsza wersja moze Cie usatsfakcjonuje :slight_smile:

A myslisz ze dlaczego programy te są produkowane tez na starszą platformę ponieważ jest jescze masa zagorzałych użytkowników starszych systmów, co spowodowało by mniejszą sprzedaż, a więc mniej pieniędzy.

Ja jeszcze do niedawna uzywałem win98, ale nigdy nie miałem problemów typu niedziałania programów na windzie tej jak nie chciały iśc to starsza wersja albo podbna alternatywa i po problemie, no ale nie róbmy OT’a z tego tematu :slight_smile:

jednym słowem to ujmująć nie warto mieć wina 98 (jeśli ktoś chce aby wszystko mu działało pozostaje ‘‘zakup’’ 2000 bądz XP) :slight_smile:

Thx wszystkim :smiley: :-o