Windows XP Wadliwa zmiana języka systemu,problemz logowaniem

Witam,chciałem na Windows XP zainstalować Japoński Interface,gdyż jest mi ono potrzebne,po zainstalowaniu dodało wpis do rejestru,dokladnie wiem,że zmiana została wprowadzona w profilu domyślnym i laungleinstall czy jakoś tak na wartość 411,wszystko było cacy…Do ponownego uruchomienia systemu,po uruchomieniu nie chce mnie zalogować na profil,od razu się domyśliłem,że błąd jest spowodowany złą zmianą języka,niedoinstalowaniem komponentów lub ich brakiem,mam dużo ważnych rzeczy na komputerze i nie mogę sobie pozwolić na reset systemu z resztą nie mam żadnej płyty z systemem,tryb awaryjny ani rzadny nie działa,cały czas wywala do panelu logowania,chciałem was zapytać czy nie ma jakiegoś sposobu na zresetowanie ustawień na domyślne przez BIOS czy jakiś tryb lub może stworzenie konta użytkownika z poziomu biosa,prosił bym o szybką odpowiedź,to bardzo pilne,ponieważ mam tam zapisaną jeden z projektów nad którym pracuję a dokładnie nad prezentacją,a jutro muszę ją wysłać.Cała sytuacja ma miejsce na laptopie.Z góry bardzo dziękuję za każdy pomysł.

Jeśli tak pilnie Ci to potrzebne to proponuje zanieść sam dysk do jakiegoś serwisu żeby zgrali Ci z niego tę prezentację(a co do rozwiązania problemu to nie mam pojęcia :o )

Możesz spróbować wgrać jakąś dystrybucję linuxa na CD, uruchomić system LiveCD i przekopiować prezentację na pendrive. Aby to zrobić, ściągasz jakąkolwiek dystrybucję w postaci pliku .iso na komputer(CDLinuxUbuntu,), korzystając na przykład z tego programu wypalasz na płycie. Wkładasz płytę, resetujesz komputer i w menu które ci się pojawi wybierasz “wypróbuj system bez wprowadzania zmian w komputerze” (lub coś podobnego, opisuję na podstawie Ubuntu). Jak ci się uruchomi na pulpicie będzie ikonka “Komputer” klikasz prawym przyciskiem myszy na partycje na której masz prezentację i partycję pendrive i wybierasz “podmontuj”. Wchodzisz w znajdującą się na pulpicie ikonkę partycji, na której masz prezentację, szukasz pliku, otwierasz pendrive i kopiujesz.