Windows XP - wolna praca, błędy

witam mój komputer ma zwyczaj zawieszania się i wywalania słynnych BLUESCREEN-ów.a na koncie Administrator dziala jakby na głowę upadł.jak przyspieszyc komputer?

Intel pentium 4 2.40 ghz MSI 85Se MAX 256 ram

a i czy stabilnie bedzie na tym kompie pracowal Vista transformation pack 8?

Intel pentium 4 2.40 ghz MSI 85Se MAX 256 ram

Podaj markę, model i moc zasilacza zamontowanego w obudowie (te informacje powinny znajdować się na naklejce na zasilaczu). Sprawdź stan kondensatorów na płycie głównej - zwróć uwagę czy nie są spuchnięte i czy nie wylewają. Jak dawno temu instalowałeś system operacyjny?

a j jakies 2 tygodnie temu bo tamten zdech komp rozbieralem jakies2 lata temu wiec nie pamietam a czy vtp pojdzie mi

Ten Vista transformation pack 8 na Twoim sprzęcie bedzie działał bardzo wolno.

Szczerze mówiąc robi on więcej złego niż dobrego.

Podejzewam ze masz w Windowsie totalny Smietnik proponuje opcje Formatuj>Reinstalacja… a ten Transformation Pack to u Ciebie bedzie 2x spowolnienie komputera … i zamalo inforamacji mam ale te 256 RAM przesądza sprawde …

Przeczyść komputer ccleaner i zdefragmentuj dyski może to trochę przyspieszy

brawo tylko ccleaner na moim komputerze nie odpala sproboje antyvirem przeskanowac i odkurzaczem

Jeśli możesz to spróbuj zrobić skan adaware 2007

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=7&t=76580

Wykonaj te czynność. Na pewno pomogą.

Jeśli chcesz zakończyć przygodę ze zmianami wyglądu… formatem, to instaluj- powodzenia .

a kto mi powie co rozni vista inspirat od vista mizer…rozwiązałem temat zainstalowalem nowy xp i potem sp2

a kto mi powie co rozni vista inspirat od vista mizer…rozwiązałem temat zainstalowalem nowy xp i potem sp2

Wolna praca może być spowodowana: a) dużym obciążeniem twardego dysku, b) słabym sprzętem typu procesor, karta graficzna itd. c) Może być też to wina twardego dysku od środka - czyli dysk Ci się sypie, ja kilka lat temu miałem podobny problem i bez przerwy formatowałem i formatowałem - potem zaniosłem komputer do serwisu i dowiedziałem się, że to formatowanie nic nie pomaga bo to jest wina twardego dysku od środka

dysk sie sypie to wiem ale ponawiam pytanie:co rozni vista inspirat od vistamizer