Windows Xp

A to inna sprawa. Windows Xp, żeby ładnie pracował wymaga 512 Mb RAM, ale to, że ma duże wymagania nie przekreśla go.

ok ale z win 2000 nie ma takich problemuw niz z xp

Kontynuowanie tej kłótni nie ma sensu

tez tak mysle

to po co ją zaczynałeś :?

naucz się obsługi systemu i wtedy dopiero wysnuwaj wnioski :stuck_out_tongue:

Jeśli masz słabego kompa, to po co się bierzesz za jego instalację.

Chyba masz podane jego wymagania. :?

Tak sięskłada że mam bardzo dobrego kompa :stuck_out_tongue:

tez mam takiego pc ze w 100 % spelnia wymagania

Monczkin masz racje :slight_smile:

Więc sprawa jest wyjaśniona - nie umiecie się nim dobrze posłużyć.

Z mojej strony EOT

ja z xpka kozystam od 1,5 roku i uważam ze to najlepszy system wypuszczony od msa :slight_smile:

Oczywiście oprócz longhorna , bo on jest i bedzie jeszcze lepszy :slight_smile:

Xp jest stabilny w miarę szybki i na pewno ma lepszą kompatybilność z nowym sprzętem niż 98 linuxa mam ale mało korzystam bo ja głównie gram a na linuxie nie chce mi się bawić z emulatorami :wink: więc podsumowując każdy system jest dobry do odpowiedniego sprzętu przy odpowiednim uzywaniu a jeśli nie spełnia oczekiwań to należy szukać dwóch winnych albo siebie albo systemu (wtedy radzę nowego poszukać) ja osobiście polecam win XP professional bo u mnie działa bez zarzutu

Prawie od samego początku jak tylko pojawił sie xp jest on zainstalowany na moim kompie i nie sprawia mi prawie rzadnych poważnych kłopotów , a zaczynałem od win95 też nie narzekałem ale kiedy pojawił sie 98 i 98se dopiero wtedy zaczęły sie problemy ,tak że z tych wszyskich systemów jakie miałem to xp jak narazie jest na 1 miejscu pod względem niezawodności

To powiedz mi czemu tyle ludzi na forum ma duzo problemow z XP niz z poprzednimi wersjami co ??

bo poprzednich wersji juz nikt prawie nie ma, dlatego, jakby wszyscy mieli win 98 to by mieli tylko znim problemy, ale userów xpka jest multum w porównaniu do 98, dlatego :slight_smile:

ta 98 i 98SE miałem miałem też Milenium(nieszczęsny produkt najgorszy chyba był) a Xp mam teraz i uważam że najbardziej bezproblemowy i funkcjonalny no i przyszłościowy(w porównaniu do poprzednich wersji nie biorąc pod uwagę longhorna)

Troszkę przesadziłeś…256MB w zupełności wystarcza.

Ja nie widze, żeby ktoś tutaj miał co chwile problemy z samym Windowsem…

Jak już to tylko z software na nim instalowanym…

a takie przyklady jak :

niebieskie okno i biale literki

cos nie dziala

albo ze nieobsluguje czegos

i wiele innych

Dobra zakonczmy ten temat :slight_smile:

A czy wszystkie błędy są z winy systemu?

Najczęściej wina leży po stronie sprzętu, sterowników i błędnej konfigóracji , a nie samego windwsa… :wink:

Popieram!

U mnie sprawuje się w porzadku ale szkoda że pożera tak dużo zasobów dyskowych :frowning: ( a czasami jak mnie porządnie zdenerwuje to na tydzień lub dwa przesiadam się na Windows 98 tyle zazwyczaj bez Windows XP wytrzymuje) :wink: