Windows zamiast na dysku C jest na H

Siemka, wczoraj robiłem format i na dysku o pojemności 40GB usunołem partycje i sformatowałem cały dysk i zainastalowałem windows xp i Win XP mam na partycji H, a na C mam dysk 160Gb, różne programy itp, to nieprzeszkadza, że windows jest na partycji H ??, da się może to jakioś zmienić ?.

I przepraszam, nie wiedziałem w jaki dziale to napisać więc pisze z Microsofice. Pozdrawiam

Crime proszę zmienić tytuł na konkretny.

Generalnie do pracy nie przeszkadza. Jednak nie będziesz mógł formatować partycji C.

słuchaj, a można jakoś to zmienić ?? żeby ten dysk H na C zmienic ?? , a ten co na C to na D naprzykład ?

No tak nie bardzo. Trzeba by sie nagimnastykowac. Ale w czym to przeszkadza? Skoro juz zainstalowałeś to niech juz tak bedzie w niczym to nie przeszkadza, wiem ze swojego doświadczenia bo kiedys sam jechałem chyba ze 2 latka z systemem na dysku E: i w niczym to nie przeszkadzało, a partycja C: słuzyła za partycje na dane.Aha no i zobacz czy na dysku C: Windows nie wrzucił swoich pików rozruchowych np. boot.ini, Autoexex itp…

Crime prosiłem cię o coś. Za chwilę temat wyleci.

no wiesz bym wolał miec jak dawniej - windows na swoim miejscu czyli na dysku C, bys mi mógł powiedziec jak to zrobić, bym się trochę pogimnastykował :slight_smile: ?

PS: Monczkim - teraz może byc ?

Jeśli to świeża kopia systemu to najrozsądniej byłoby przeinstalować jeszcze raz.

no, tak , tylko jak zrobic żeby na C bo jak w instalatorze mam ten dysk jako H :confused: … jak zmienic na C ;/ …, a ten co teraz jest na C to na D … ??