WINDOWS znalazł się w koszu !?!

Zauważyłem że ikonka kosza jest taka jak by w koszu coś było. Wchodzę w kosz a tam nic nie ma. Klikam prawym na ikone i biore opróżnij kosz. A tu mi taki komunikat: Czy na pewno chcesz usunąć ,WINDOWS’’? Próbowałem przywrócić ale jest tylko jakiś dzwięk jakby błąd był. Co mam robić?

Chyba Folder windows który jest na dysku. Nie usuwaj go !. Może to spowodować całkowitą awarię systemu.

mi też dużo razy tak się zdarzało. Włożyłem coś do kosza i opróżniłem u mnie zadziałało. To chyba jakiś błąd…

No raczej chodzi o folder WINDOWS.

To co ja mam zrobić z tym? Jeszcze ktoś siądzie i przez przypadek usunie :confused:

Tak, jak napisał laki000 , to jakiś drobny błąd.

Utwórz pusty folder, usuń go i opróżnij kosz, wszystko będzie OK.

Potem przeskanuj dyski w poszukiwaniu błędów z zaznaczeniem automatycznej naprawy (tylko logicznych, na skanowanie powierzchni szkoda czasu).

Bo tam jego miejsce! :smiley: Nie da się usunąć Windows do kosza. W ogóle nie da się skasować Windows spod poziomu Windows. To musi być drobny błądzik.

Folder Windows często “siedzi” w koszu. To błąd, na który do tej pory nie wynaleziono lekarstwa :slight_smile: Nie przejmuj się tym - kosz znów będzie pusty po ponownym uruchomieniu komputera. Ewentualnie możesz stworzyć jakiś plik, usunąć go a potem opróżnić kosz - ale nie z poziomu prawego przyciska myszy tylko z linku “Opróżnij kosz” w samum koszu.

kiedyś dałem żeby usunął :smiley: i wywaliło tylko jakiś Error :stuck_out_tongue: wiec nic się nie stanie .

Aha no chyba że tak :roll:

Można zamknąć ;]