Windows

(Marcinb677) #1

Mam pytanie czy warto instalowac windows 2000 pro czy może 98se w tej chwili mam Millennium i za badzo się zawiesza tak więc postanowiłem że wymienie system ale na jaki czy na poprzednika Millennium czyli 98se czy na nastepce Millennium czyli 2000 i jeszcze mam jedno pytanie jaki system się wczesniej ukazał 2000 czy Me??

Podaję moje parametry:

Celeron 433 Mhz :frowning: :frowning: :cry:

192 Mb ram

8gb na dysku :frowning: :frowning: :cry:

(Daro U) #2

mi się zdaje, że lepiej będzie chodził 98, a przede wszystkim zajmie duże mniej miejsca na dysku od 2000

wcześniej był 2000

(system) #3

Najlepiej będzie na Windows 98 Secon Edition

(Venger) #4

Lepiej zostań przy tym co masz bo zawieszanie się zapewne niewiele z rodzajem windowsa tu ma.

Na drugiego Windowsa wydasz więcej kasy niż wart jest ten komputer a co z tym zrobisz? Myslę, że gra nie jest warta świeczki.

(JNJN) #5

Trzeba sprawdzić komponenty kompa oraz szkodniki.

Poczytaj i sprawdź wszystko,a na końcu dopiero system.

Komp swoje lata ma więc może być wszystko.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

Porządna konserwacja i temperatury wszystkiego.

Dysk na błędy.

Pamięć na błędy.

Płyta główna i kondensatory elektrolity.

Szkodniki.

System i sterowniki oraz oprogramowanie.

Czyli wszystko.

(Damian) #6

Win ME ma to do siebie, że jest najbardziej wadliwym systemem ze wszystkich.

Proponowałbym Ci przesiąść się na Windowsa 98 SE

(system) #7

Tak jak Przedmówcy polecam Windows 98 SE.

Windows 2000 ma o wiele większe wymagania od Win 98, a ty masz wolny procek troszkę. :slight_smile:

Po za tym Win 2k nie jest przeznaczony do gier, co nie oznacza że nie można na nim grać :slight_smile: Jednak przt Twej onfiguracji kompa Win 98 SE to najlepsze rozwiaznie.

(Gole Kutasy) #8

lepjej 2000 bedzie lepiej dzialal niz 98 se z service packiem

(Irwin) #9

Polecam w2k.

(fiesta) #10

Posty OT kasacja.

Topic dotyczy win 98 i 2k a nie Milenium.

BTW Franki zainstalował już win 2K.

(Jason X) #11

Na pewno lepiej Win2k. Ale ja i tak bym został przy ME bo to nie wina systemu tylko użytkowania! !!

(Oia2) #12

Zainstaluj Windows 200, gdyz jst stabilniejszy od 98, pozatym na Twoim kompie działałby XP, który ma wyższe wymagania od 2000. :lol:

(iGreq) #13

J eżeli siedzisz na necie, to lepszy będze 2000, jesli grasz w jakieś gierki to lepiej żebyś zainstalował 98 SE.

2 000 zajmuje więcej miejsca na HDD i na twoim sprzącie bedze wolniej chodził niż 98SE.

D ziałał by, ale chodził jak żółw, albo i gorzej, wiec o Xp nie ma co myśleć :stuck_out_tongue:

(Paweł) #14

windows 98 będzie u ciebie ładnie pykać

(Daro U) #15

a ja się zastanawiam, po co pojawiają się nowe posty skoro:

(lazikar) #16

Dlatego zamykam.