Windows

Mam pytanie czy warto instalowac windows 2000 pro czy może 98se w tej chwili mam Millennium i za badzo się zawiesza tak więc postanowiłem że wymienie system ale na jaki czy na poprzednika Millennium czyli 98se czy na nastepce Millennium czyli 2000 i jeszcze mam jedno pytanie jaki system się wczesniej ukazał 2000 czy Me??

Podaję moje parametry:

Celeron 433 Mhz :frowning: :frowning: :cry:

192 Mb ram

8gb na dysku :frowning: :frowning: :cry:

mi się zdaje, że lepiej będzie chodził 98, a przede wszystkim zajmie duże mniej miejsca na dysku od 2000

wcześniej był 2000

Najlepiej będzie na Windows 98 Secon Edition

Lepiej zostań przy tym co masz bo zawieszanie się zapewne niewiele z rodzajem windowsa tu ma.

Na drugiego Windowsa wydasz więcej kasy niż wart jest ten komputer a co z tym zrobisz? Myslę, że gra nie jest warta świeczki.

Trzeba sprawdzić komponenty kompa oraz szkodniki.

Poczytaj i sprawdź wszystko,a na końcu dopiero system.

Komp swoje lata ma więc może być wszystko.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

Porządna konserwacja i temperatury wszystkiego.

Dysk na błędy.

Pamięć na błędy.

Płyta główna i kondensatory elektrolity.

Szkodniki.

System i sterowniki oraz oprogramowanie.

Czyli wszystko.

Win ME ma to do siebie, że jest najbardziej wadliwym systemem ze wszystkich.

Proponowałbym Ci przesiąść się na Windowsa 98 SE

Tak jak Przedmówcy polecam Windows 98 SE.

Windows 2000 ma o wiele większe wymagania od Win 98, a ty masz wolny procek troszkę. :slight_smile:

Po za tym Win 2k nie jest przeznaczony do gier, co nie oznacza że nie można na nim grać :slight_smile: Jednak przt Twej onfiguracji kompa Win 98 SE to najlepsze rozwiaznie.

lepjej 2000 bedzie lepiej dzialal niz 98 se z service packiem

Polecam w2k.

Posty OT kasacja.

Topic dotyczy win 98 i 2k a nie Milenium.

BTW Franki zainstalował już win 2K.

Na pewno lepiej Win2k. Ale ja i tak bym został przy ME bo to nie wina systemu tylko użytkowania! !!

Zainstaluj Windows 200, gdyz jst stabilniejszy od 98, pozatym na Twoim kompie działałby XP, który ma wyższe wymagania od 2000. :lol:

J eżeli siedzisz na necie, to lepszy będze 2000, jesli grasz w jakieś gierki to lepiej żebyś zainstalował 98 SE.

2 000 zajmuje więcej miejsca na HDD i na twoim sprzącie bedze wolniej chodził niż 98SE.

D ziałał by, ale chodził jak żółw, albo i gorzej, wiec o Xp nie ma co myśleć :stuck_out_tongue:

windows 98 będzie u ciebie ładnie pykać

a ja się zastanawiam, po co pojawiają się nowe posty skoro:

Dlatego zamykam.