Windows7 Professional- Problem z Areo i znikający kursor

Witam!

Mam problem z moim windows-em, dzisiaj otrzymałem komunikat o dostępnych sterownikach na moją kartę graficzną ATI Radeon 3600 HD jak zwykle zacząłem aktualizacje przy pomocy ati catalyst control center lecz nagle wyskoczył błąd, a po chwili że instalacja nie udana. Po tej całej aktualizacji zniknęła mi przeźroczystość okien i kolor i wszystko powróciło do kompozycji Podstawowy Windows 7, a przy próbie włączenia kompozycji areo to pojawiał się komunikat o problemie związanym z tym że eksplorator windows przestał działać. Kolejnym problemem jest to że gdy pojadę kursorem do lewej strony ekranu, wystarczy że kursor styka się z końcem ekranu od razu znika. Zaznaczam że mam Windows 7 Professional który obsługuje areo w pełni a system jest w pełni oryginalny.

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam Kangurek !

Dzięki za pomoc, problem rozwiązany. Temat do zamknięcia.

Dla tych którzy mają ten sam problem:

  1. Kliknij na strzałeczkę zwróconą do góry (ta obok godziny) by wyświetlić pozostałe programy.

  2. Prawym przyciskiem kliknij na ikonę ATI Trey Tools.

  3. Wybierz pozycje rotation.

  4. W pozycji rotation kliknij w “Default 0”

  5. Problem okienka “Eksplorator windows przestał działać” pozostaje ale kompozycje się normalnie zmieniają również w Areo. :smiley:

sterowniki jeszcze raz ściągnij od strony producenta

Ściągałem, a przy próbie instalacji wyskakuje błąd :frowning:

Wywal wszystko co pozostało po sterownikach i spróbuj jeszcze raz. Jak nie to użyj przywracania systemu (prawdopodobnie utworzył się nowy punkt przed aktualizacją sterowników) ale zainstaluj starsze drivery :slight_smile: