Windowx XP vs 2003


(Snupi00) #1

Siemka

Zastanawiam się nad zmianą windowsa XP na 2003 ale sam nie wiem coś nie jestem przekonany:D Może wy mi doradzicie co i jak?? No i może napisz do czebgo ma być ten windows:P głownie do internetu i gier...


(Paweł) #2

Głownie do internetu to windows 2003 a XP jest do wszystkiego :stuck_out_tongue:


(aju) #3

zostań przy XP

2003 jest raczej do firmy, aby postawić na nim serwer, połaczyć wiele komputerów i do uruchamiania programów


(123448) #4

może te artkuły pomogą ci w wyborze tego jednego os-u

:arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Windows_XP

:arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_ … erver_2003


(fiesta) #5

Zastanów się nad tym co mówisz.

Win 2k3 jest systemem serwerowym i w domu nie wykorzystasz nawet 1/3 jego możliwości, więc jaki jest sens płacić 5 razy tyle za system którego i tak się nie wykorzysta :? :? :?


(La Verdad) #6

zostań przy xp, po co ci płacic za kolejny system ??

tyle kasy wydawać ?? :?

po co ?

xp jest dobry

tak jak koledzy napisali server jest do servera aczkolwiek mozna z niego zrobić stacje roboczą, ale nie da się grać, miałem triala tego systemu i się nie opłaca jak na system domowy


(Taddek2) #7

Jak masz dylemat to zostaw sobie XP-eka a trial wersje win2k3 dołóż jako drugi.Będziesz miał pół roku do namysłu.Pytając się innych dostaniesz tyle różnych odpowiedzi ile osób.Mam tak i do internetu ,muzyki,filmów używam win2k3 (workstation)i nie narzekam wręcz przeciwnie.


(M@ster) #8

A ja wlasnie zbieram sie z zamiarem formatu i instalacji w2k3…jako wlasnie stacja robocza, nieco sie naczytalem i okaze sie czy sie nadaje czy nie :slight_smile: nie ma to jednak jak przykonac sie samemu.