Wine. W grach postacie same skręcają w lewo

Nie wiem co się dzieje. Jestem prosto po formacie. Przed formatem zauważyłem również ten bug, ale jakiś czas wcześniej wszystko chodziło idealnie.

W grach wyścigowych np NFS MW PS UC samochody skrecają same na prawo. np w residen evil postac caly czas się obraca. problem wystepuje i na polach i też na zwykłym wine. Wiecie co się dzieje? Używam Archa z kde 4.3 i wine 1.27.

Na Windowsie wszystko chodziło bez problemu.

Pozdrawiam

Dodane 09.08.2009 (N) 11:16

PS. Myślałem, że to wina Archa, wiec przed chwilą uruchomiłem kubuntu na livecd. To samo. Może to wina najnowszego wine???

Masz podłączony jakiś joypad/joystick lub jakąś przelotkę na pad konsolowy do komputera?

Jeśli tak, odłącz i sprawdź czy dalej tak się dzieje.

Niestety nie mam. Jedynie co mam podpięte do kompa to klawiatura, mysz a4tech xl-740l, modem od neostrady i glosniki. Teraz znowu odpaliłem livecd kubuntu i tym razem zainstalowałem wine 1.20 i to samo. Wszystko chodziło do wine 1.26. Potem nie wiem z jakiej przyczyny wystopił ten bug. Np w gridzie jest wszystko ok nic nie skręca.

Dodane 10.08.2009 (Pn) 1:02

Doszedłem od czego pojawia się ten bug. To przez moją myszkę. a4tech xgame xl-740k. Gram w Urban Terror na linie. Jestem graczem repki, więc musiałem kupić sobie jakoś lepszą myszkę. Wyciągnąłem myszkę od usb i gry chodziły poprawnie. Ale co teraz mam zrobić??? Jak jednocześnie używać wine i mieć podpietą myszkę?