WinFast 2000 XP expert tuner, problemy ;/

(Master Piotr) #1

Witam mam tuner WinFast 2000 XP expert. Mam dziwne problemy z nim

1). to ze jak podlaczylem dzwiek to i tak sciszanie i z głasnianie na pilocie i w programie niedziała.

2). wazniejszy problem :wink:, TVP odbiera znakomicie, natomiast Polsat TVN juz nie ;/ TVN jest odbierany slabo (ale na Telewizorze tak sie tez dzieje) z ta roznica ze momntami gubi calkowicie sygnal i robi sie niebieski ekran ;/ co jak mozecie sobie wyobrazic doprowadza do szalu ;/ bo przez 2 sekudny obraz i dzwiek znika ;/.

A na telewizorze takiego problemu niema. Ktos ma jakies pomysły?

(Angelo_7) #2

Na to rozwiązania chyba nie ma :slight_smile: W Xp mi również nie działała funkcja podgłaszania i sciszania pilotem, za to na viscie działa :stuck_out_tongue:

O ile się orientuje nic na to nie poradzisz. To, że w telewizorze masz lepszy obraz i nie tracisz zasiegu oznacza, że telewizor ma lepszy tuner i nic na to nie poradzisz:) (np. ja mam gorszy obraz niektórych programów niż na zwykłym tv, pomimo że mam sygnał z jednej anteny....)

Ps. Moge się mylić bo piszę to jedynie na podstawie własnych przemyśleń :roll: :wink: :smiley:

(andre 28) #3

witam mam rowniez ta karte tv i zgodze sie z przedmowca ze ta karta ma słabszy tuner i bedzie gorszy obraz na monitorze niz na tv jezeli jest słaby sygnał, ale w drugiej kwesti sie z nim nie zgodze poniewaz ja mam system xp i dziala mi podgłaszanie na pilocie,ale tez miałem ten problem, zrobiłęm reinstalke programu od karty tv,pobrałęm najnowsza wersje ze strony producenta, dodałem polska nakłądke i oto sukces.

(Angelo_7) #4

Zgodze się, że nowe sterowniki mogą to zmienić. Zapomniałem, że podgłaszanie działać mi zaczęło na Winfast PVR2 :slight_smile:

(Master Piotr) #5

ok dzieki :slight_smile: za podpowiedzi :slight_smile: /koniec tematu ;]