WInfast 2000xp expert sterowniki


(dawbor) #1

Witam! są jakieś sterowniki do tej karty tv dla win7 rtm? na wczesnych wersjach jakoś działała a teraz od razu system blokuje sterowniki... To jedna z najpopularniejszych kart tv więc troszke lipa, że nie ma sterowników :cry:


(Dimatheus) #2

Hej,

To chyba nie do końca legalny system, co?? :x

Bo może masz system z jakimiś wirusowymi dodatkami??

Dimatheus


(Tomgroch) #3

Mi system sam pobrał sterowniki. Sprawdź w Windows Update/Wyświetl historię aktualizacji.

I fotka na dowód. http://img34.imageshack.us/i/wycinek.jpg/

Dalej tylko program WinFast PVR2 ze stronki producęta i wszystko śmiga. Miałem małe problemy z dźwiękiem, ale sobie poradziłem.


(Rmk) #4

A co to za problem zassac drivery dla Visty i instalator uruchomić w trybie Vista SP2 ?

-- Dodane 12.08.2009 (Śr) 21:27 --

Dla twojej wiadomości Win 7 rtm jest dostępny w legalny sposób. Tylko normalni użytkownicy będą mieć dopiero w październiku.


(Hen Gra) #5

u mnie te z Windows Update nie chciały działać, pojawiał się wykrzyknik w Menedżerze urządzeń


(Dimatheus) #6

Hej,

Jasne!! Wiem, że jest dostępny - ale tylko dla wybrańców :wink: - dla subskrybentów TechNetu, MSDN oraz dla wybranych beta-testerów i niektórych firm partnerskich... Wydaje mi się więc nieco dziwne, by beta-tester zadawał pytanie na forum o problemy ze sterownikiem do karty telewizyjnej... Przecież dla nich taki problem, to nie problem...

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Godlike) #7

A jaka masz wersje 7, RC czy RTM? Na wersji RC i wcześniejszych karta jeszcze działała, problem z niekompatybilnym sterownikiem pojawił sie dopiero w późniejszych buildach i zostało tak już do wersji finalnej. Ciekawe jest to ze 7 sam sobie pobiera w Windows Update ten sterownik tylko po to żeby go zablokować. Znajac g... Leadteka premiera nowego systemu bedzie dla nich znowu wielkim zaskoczeniem, a sterownik wydadzą dopiero jakis czas po tym jak 7 trafi do sklepów, o ile całkiem nie wypną się już na posiadaczy tej karty tv :expressionless:

-- Dodane 14.08.2009 (Pt) 16:47 --

Widać ciągle wiesz za mało. Zapominasz o studentach, którzy tez już mogą ściągnąć 7 wiec jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia na ten temat to przestań mącić.


(Tomgroch) #8

Godlike masz rację mam RC.