WInfast 2000xp expert sterowniki

Witam! są jakieś sterowniki do tej karty tv dla win7 rtm? na wczesnych wersjach jakoś działała a teraz od razu system blokuje sterowniki… To jedna z najpopularniejszych kart tv więc troszke lipa, że nie ma sterowników :cry:

Hej,

To chyba nie do końca legalny system, co?? :x

Bo może masz system z jakimiś wirusowymi dodatkami??

Dimatheus

Mi system sam pobrał sterowniki. Sprawdź w Windows Update/Wyświetl historię aktualizacji.

I fotka na dowód. http://img34.imageshack.us/i/wycinek.jpg/

Dalej tylko program WinFast PVR2 ze stronki producęta i wszystko śmiga. Miałem małe problemy z dźwiękiem, ale sobie poradziłem.

A co to za problem zassac drivery dla Visty i instalator uruchomić w trybie Vista SP2 ?

Dodane 12.08.2009 (Śr) 21:27

Dla twojej wiadomości Win 7 rtm jest dostępny w legalny sposób. Tylko normalni użytkownicy będą mieć dopiero w październiku.

u mnie te z Windows Update nie chciały działać, pojawiał się wykrzyknik w Menedżerze urządzeń

Hej,

Jasne!! Wiem, że jest dostępny - ale tylko dla wybrańców :wink: - dla subskrybentów TechNetu, MSDN oraz dla wybranych beta-testerów i niektórych firm partnerskich… Wydaje mi się więc nieco dziwne, by beta-tester zadawał pytanie na forum o problemy ze sterownikiem do karty telewizyjnej… Przecież dla nich taki problem, to nie problem…

Pozdrawiam,

Dimatheus

A jaka masz wersje 7, RC czy RTM? Na wersji RC i wcześniejszych karta jeszcze działała, problem z niekompatybilnym sterownikiem pojawił sie dopiero w późniejszych buildach i zostało tak już do wersji finalnej. Ciekawe jest to ze 7 sam sobie pobiera w Windows Update ten sterownik tylko po to żeby go zablokować. Znajac g… Leadteka premiera nowego systemu bedzie dla nich znowu wielkim zaskoczeniem, a sterownik wydadzą dopiero jakis czas po tym jak 7 trafi do sklepów, o ile całkiem nie wypną się już na posiadaczy tej karty tv :expressionless:

Dodane 14.08.2009 (Pt) 16:47

Widać ciągle wiesz za mało. Zapominasz o studentach, którzy tez już mogą ściągnąć 7 wiec jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia na ten temat to przestań mącić.

Godlike masz rację mam RC.