Winfast PVR2000 - kareta TV, problem z softem

(Janwilk) #1

Witam. Mam rzeczoną kartę TV, oraz zainstalowany do niej oryginalny soft. Niestety kiedy próbuję nagrywać jakiś program z TV, użycie procesora skacze do (1) 70-80%, co przy jednoiczesnym włączonym firefoxie, muzyce, itp jest wartością zabójczą. Na dodatek mam taki problem, że głos z telewizji jest (2) bardzo cichy, żeby w ogóle było co słychać, muszę głośniki mieć na maxa ustawione :frowning: (W parametrach konfig. softu jest tak opcja, że zarówno dźwięk lecący, jak i nagrywany są z "Odtwarzacz CD", jeśli wiecie o co mi chodzi. Ma to jakiś związek? Czy dźwięk z CD jest cichszy?

Czy ktoś może mi pomóc? Please!

(Rafi) #2

To po co nagrywasz i naraz słuchasz muzyki i przeglądasz strony ? Masz zapewne słaby procesor i dlatego ci tak procesor zżera.Jeśli coś nagrywasz to nie rób nic innego.

Pozmieniaj opcje w "Audio-out control line"

(Janwilk) #3

Taa... Dzięki za taką pomoc :?

(Rafi) #4

To się męcz chłopie, nowego procesora nikt ci tutaj nie kupi :lol:

(Janwilk) #5

Nie no, ok, rozumiem przecież że nie mogę używać nic innego niż Winfast PVR w trakcie nagrywania, ale chodziło mi raczej o to, czy u was też tak jest i czy też macie tak cicho dźwięk?

(Wiesmin) #6

Start\programy\akcesoria\regulacja głośności i jeździsz suwakami do skutku.

(Frog) #7

Nagrywanie (w ogóle obróbka video) jest procesem bardzo zasobożernym.

Pomóc może albo zmiana procesora, albo zmiana karty (na taką która ma sprzętowe kodowanie)

Co do głośności - ja u siebie mam ustawiony Aux i jest wszystko w porządku.

Głośność podczas nagrywania możesz ustawić suwakiem w ustawieniach WinFast PVR (Record volume)