WinFast TV 2000 XP Expert błąd aplikacji

Witam wszystkich, mam problem z kartą TV a właściwie z aplikacją PVR2, mianowicie, gdy odpalam program to od razu wyskakuje komunikat" nie można utworzyć wykresu", potem gdy chcę przeskanować w poszukiwaniu programów to wyskakuje coś takiego:13fb283b2e07839am.jpg

może ktoś mi pomóc bo już mnie szlag trafia z tym bublem #-o

Masz najnowszą wersję aplikacji ze strony producenta?Masz prawidłowo zainstalowane sterowniki do karty graficznej?

tak najnowsza aplikacja, a sterów od grafiki nie ruszałem to ma jakiś wpływ?

A w ogóle to jaki masz system?Chyba XP tylko z jakąś nakładką?Jaka masz kartę graficzną?Próbowałeś reinstalacji Winfasta?

Mam XP Home SP3, tak próbowałem już wszystkich możliwości, tj. starsze sterowniki do karty, starszą aplikację Winfast PVR i nadal nic.

Reklamowałem już produkt 2 razy i problem nadal jest taki sam. Grafa to Nvidia GeForce 880GTS

Możliwości jest kilka:

coś blokuje aplikację

jest żle zainstalowana.

Czy to pierwsza instalacja i zawsze się tak działo, czy raczej się popsuło coś?

Moim zdaniem to powinieneś odinstalować aplikację instalatorem, odinstalować sterowniki programem ze strony producenta , przeczyścić rejestr i wszystko zainstalować ponownie

ps. ten program zostawia mase śmieci w rejestrze których programy nie usuwają i to też może być przyczyna problemów

Wszystko już robiłem, czyściłem rejestr aplikacjami jak i ręcznie, wyszukiwałem i wywalałem wszystko co miało w nazwie Winfast lub leadtek, ściągałem ze strony producenta program do usuwania sterowników i nadal nic, jestem w kropce

A dzieje się tak od zawsze czy po prostuw którymś momęcie się popsuło?

tak się dzieje od początku