WinFast TV 2000 XP Expert (instalacja)

Kupiłem tuner w/w i gdy próbuje zainstalować sterowniki z płyty wyskakuje napis “This device does not support”… Karta jest podłączona…

Wiecie może o co chodzi?

Ściągnij najnowsze ze strony producenta.Jaki masz system?

Windows XP Pro… tylko obawiam się że system tej karty nie wykrywa ;/ chyba że to jakoś inaczej się podłącza… ja ten tuner podpiąłem do płyty głównej…

Jak inaczej?Wkładasz do wolnego złącza PCI a kabelek od dźwięku podłączasz do karty dźwiękowej albo na płycie głównej jak to zintegrowana albo do osobnej karty.Nie podłączenie kabelka spowoduje jedynie,że nie będzie dźwięku.Ściągnąłeś nowe sterowniki?XP masz z jakimś Service Packiem?W menadżerze urządzeń masz żółty wykrzyknik przy jakimś urządzeniu,albo znak zapytania?

nie mam żadnego kabelka żeby podłączyć do karty dźwiękowej… mam SP2. A w menadżerze urządzeń nie ma tego wogóle :confused:

To skąd masz tę kartę?Kupiłeś nową czy używaną?

nowa… jest tu pare kabli… jeden kabel to antena do telewizora żeby radio odbierało. 2 kabel jest z czinczami… a 3 z takim jakimś jakby mikrofonem. Na tym tunerze wejście do PCI jest takie jakby potrójne xD |||||||-||||||||-||||| a moje PCI wyglądają tak ||||||-|||||||||||| … nie ma dodatkowej przerwy…

Mam taką sama kartę z wycięciami mam identycznie.A jaką masz płyte glówną?

nie wiem czy to płyta główna “Intel® 82801GB/GR (ICH7 Family) LPC Interface Controller - 27B8”

Jakie masz wycięcia PCI na płycie? bo ja |||||-|||||||||||||||||

http://www.gigabyte.pl/images/products/ … 3r_2.0_big

sam zobacz.

spróbuj włożyć kartę w inny slot PCI

powinieneś mieć jeszcze jeden kabelek, na tym zdjęciu jest on na dole po lewej stronie

ok obraz już mam wszystko git, tylko nie ma dźwięku xD wiecie może o co chodzi?

jak nie masz tego kabelka audio to dźwięku nie będziesz miał

W analogowych urządzwniach Video zaznacz wejście audio to do którego podłączyłeś kabelek od karty telewizyjnej .

gdzie to jest? mam program WinFast PVR2

Tak.

Kiknij na coś w rodzaju klucza , po otwarciu po lewej stronie 2 pozycja [ustawienia audio]

zobacz to http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/k53/

Witam :slight_smile: mam problem z WinFast TV2000 XP Expert gdy właczam program WinFast PVR2 to mi wyskakuje cos takiego Cannot find any video capture device wie ktos moze o co chodzi?

Sterowniki zainstalowałeś?

tak wszytstkie