Winfast TV2000 Expert i Windows 7 x86

Witam!

Mam problem z urządzeniem: Winfast TV2000 Expert pod Windowsem 7.

Menadżer urządzeń:

http://img834.imageshack.us/img834/462/winfast.png

Podczas instalowania sterowników wyskakuje:

http://img688.imageshack.us/img688/3613/asdasdgn.png

Po włączeniu komputera dostaję komunikat (treść +/-):

Jak rozwiazac ten problem?

Pozdrawiam, Ziem!

ściągnij nowsze stery jeśli są u mnie na win 7 karta działa bez problemów-pozdrawiam :slight_smile:

No właśnie, że ściągam niby najnowsze ;/… A dokładnie te http://www.leadtek.com/eng/support/down … +XP+Expert i one nie działają… Tzn. podczas instalacji wyskakuje: http://img688.imageshack.us/img688/3613/asdasdgn.png

Ilu bitową masz 7?

Tak, to dobra strona. U mnie również sterowniki działają bez zarzutu na W7. Może byś najpierw odinstalował dotychczasowe sterowniki tej karty, zrestartował komputer i nie dał sobie w żadnym wypadku instalować sterowników przez system, lecz zainstalował te ze strony Leadteka + PVR2.

Tylko, czego wyskakuje ten błąd podczas instalacji.

No właśnie w tym problem, że system na siłę próbuje swoje sterowniki instalować, mimo, że nie są poprawne…

Spróbuję coś jeszcze pokombinować.

Dzięki za zainteresowanie :)!

Tak, podstawowym problemem, a jednocześnie niezawinionym błędem użytkowników jest zezwolenie na pobranie i instalację sterowników do tej karty proponowanych przez system. Uwagi kierowane do Microsoft’u nic nie dają a sterowniki, na które nieopatrznie zezwoli użytkownik, po prostu nie działają. Należy odhaczać i ukrywać tę pozycję w aktualizacjach i instalować najnowsze sterowniki ze strony Leadtek’a. Jeśli zaś dojdzie do zainstalowania się sterowników pochodzących z tej nieszczęsnej aktualizacji, należy w Ustawieniach Instalacji Urządzeń nie zezwolić na pobieranie i samoczynne instalowanie sterowników, następnie odinstalować wadliwe sterowniki w samym Menadżerze Urządzeń i zrestartować komputer (czasem operację trzeba powtórzyć dwukrotnie) tak, aby na liście Menadżera Urządzeń pojawiła się na samej górze “żółta” pozycja pt. (dokładnie nie pamiętam) “Urządzenia wideo…”, czy jakoś tak.

W tym momencie można spokojnie zainstalować sterowniki firmowe Leadtek’a, a potem oprogramowanie PVR2.

Dzięki wielkie za pomoc :)!