Winfast tv2000 Xp EXPERT - problem z pilotem

witam

Problem z pilotem mam taki, że nie moge wyciszyć / zminiejszać głośności pilotem

tzn dziala zmienijesznie/zwiekszania ale nie ma efektu czyli (np wyciszenie)

Kartę mam bezpośrednio polączoną z pytą główną ( dźwięk)

Też mam winfast ale chyba inny model ale spróbuj w opcjach ustawić : audio-out control line na AUX

vallorian sprawdź, czy nagrywa się z dźwiękiem. Jeżeli nie, to czeka Cię przerobienie kabelka audio, żeby podpiąć go do złącza Line-In.

ale dźwięk mam , tylko ze pilotem nie moge regulowac głośności

ps : nagrywa mi z dziękiem , i tu pilotem pilotem dzwiek moze regulowac, a w normalnej telewizji nie , i co moge zrobc zebym mogl normlanie w tv zmieniac glosnosc?

ja mam ustawione np na odtwarzacz cd z tego względu, że kabel audio z tunera mam podpięty do tego gniazda na płycie głównej, w której powinien być podpięty kabelek audio z cd-romu. Posprawdzaj dokładnie wszystkie możliwości z tego punktu w opcjach tunera.

A najłatwiej zrobić to tak. Włącz tuner, żeby szła telewizja, ale nie na zmaksymalizowanym oknie i otwórz regulacje głośności, tylko we właściwościach ustaw, żeby wszystkie suwaki się pojawiały. I wtedy steruj głośnością pilotem- który suwak będzie się poruszał, ten masz ustawić w/w oknie ustawień tunera.

Miałem dość podobny problem. Tyle, że moja dźwiękówka nie nagrywa ze złącza AUX_IN, więc musiałem podłączyć dźwięk do Line_In. Wszedłem w ustawienia PVRa i wejście audio przestawiłem na Line In. Zobacz, czy u Ciebie jest AUX_IN.

Kliknij prawym na ikonce PVR w trayu. Włącz ustawienia i upewnij się, że ODZNACZONA jest pozycja MCE Remote.

ok dzięki, wczesniej wogle nie mialem dzwieku i pozmienialem i zapomnialem przywrocic domyslnych , teraz wszystko dziala, dzieki