WinFast TV2000XP expert i darmowa cyfrowa telewizja

Witam posiadam karte WinFast TV2000XP expert i kieruje do was wielkie pytanie czy tą kartą bedę mógł odbierać darmową cyfrową tv?

W programie Pvr2 w ustawieniach mam taka opcje ----->(Ustawienia Przechwytywania analogowego) i jest też do wyboru MPEG4… i nie wiem czy bedzie odbierać? Jezeli nie to prosze o pomoc w znalezieniu dobrej karty tv ;p ;p Pozdrawiam

Witaj,

Mam taką samą kartę, ta karta odbiera tylko programy analogowe, cyfrowych nie. Te ustawienia co podajesz to są do nagrywania, ponieważ PVR2 może nagrywać oglądany program do pliku, właśnie z kompresją MPEG 2 lub MPEG 4. To tyle w tym temacie.

Jeżeli chcesz odbierać TV cyfrową to musiałbyś kupić tak zwaną hybrydę, wtedy miałbyś i cyfrę i analog.


Jeżeli chodzi o polecenie jakiejś karty do odbioru cyfrówki to trudno powiedzieć, po prostu nie wiem. Wybór tej karty też dla mnie nie jest zbyt udany. Krótko mówiąc mam z nią kilka problemów, z którymi dałem sobie już spokój, ale wkurzają przy codziennym użytkowaniu.

Dzięki za pomoc . a jaką karte byś polecił??

-analogiem już chyba nie warto sobie głowy zaprzątać, w przyszłym roku przechodzi do historii.