Winfast TV2000XP Expert i problem ze sterownikami :(

Dzis kupilem nowa karte tv i nie moge jej zainstalowac ani ze sterownikow dolaczonych do karty w pudelku ani ze sterow w necie na stronie producenta :frowning: pokazuje sie blad o tesci :

System Windows nie może załadować sterownika urządzenia dla tego sprzętu. Sterownik może być uszkodzony lub nieobecny. (Kod 39)

naprawde nie wiem co zrobic zeby to naprawic :frowning: ja chce ogladac tv :slight_smile:

wersja sterow : 4.0.107.3204

pomozcie ;(

Złączono Posta : 25.10.2006 (Sro) 18:33

no i po uruchomieniu programu od karty pokazuje ze nie moze znalezc urzadzenia … ;(

Jaki system ?Musi być WinXP SP2.Jeśli nie trzeba trochę doinstalować.Przeczytaj dokładnie instrukcię,Sprawdż też w meneżerze urządzeń.Powinno zainstalować się samo. :smiley:

jest win XP z SP2 i zaczyna ja wykrywac no i pokazuje taki blad jak napisalem

Spróbuj sterowniki producenta http://www.leadtek.co.uk/

Poszukaj na ten sam temat w forum - dział: problemy - gadaliśmy o tym przez kilka dni.

…albo prośba do admina o przerzucenie posta do ww tematu w dziale problemy.:slight_smile:

Jakbyś nie znalaz to się odezwij na priva

juz karta tv dziala programy sa radio jest tylko teraz dzwiekowka mi nie dziala wogole, mysle ze to przez nia wlasnie,ale wyjmowalem ja i probowalem zrobic dzwiek bez rezultatu :? dzwiek na karcie tv jest z winampa np. sluchac nie moge :frowning:

aha i pojawia sie komunikat o nagrywaniu (ze nie mozna czy tam cos ) przy wlaczeniu radia - jak go wylaczyc ??? i przy wlaczaniu TV pojawia sie komunikat ponizej - jak go wylaczyc ? jak wogole zapamietac te programy zeby nie trzeba bylo brac import zeby dzialalo jak sie ustawilo :?

schowek02jf6.th.jpg