Winflip-Opinie o programie

Ostatnio myślę sobie zainstalować WinFlip, ciekawy darmowy, i prócz TopDesku (płatny) najlepszy ze wszystkich, w tym co robi, czyli Flip 3D z Visty…Czy ni pogryzie się ze sterami, KIS 7.0, i Yahoo Widgets? Ile ramu łyka? jak się sprawuje? Proszę o opinie osób które ten program używają.

u mnie na xp działa bezproblemowo jest bardzo lekki i przydatny,nie jest w 100% idealny ale lepsze to niz nic,nie trzeba instalowac,wystarczy wypakowac w dowolny folder i zaznaczyc opcje autostartu

Co masz na myśli pisząc że nie jest w 100% idealny?Ile konkretnie zżera ramu?napotkałeś jakieś błędy w tym programie?

błedów nie spotkałem zadnych a ze nie jest idealny to chodzi mi oto ze nie pokazuje ikon pulpitu przy ogladaniu w 3d i nie dziala video w podgladzie 3d,niektóre okna sa przeźroczyste inne nie i to przeszkadza ze sa przeźroczyste,ram zżera mi 536 kb

RAMu malutko zżera, a co polecacie?Winflip, wiem że bardziej konfigurowalny, ale sa małe błędy, czy Shock Aero?Używa ktoś tego drugiego? jak się sprawuje, czy są błędy?

shock aero jest platny i badziewny,darmowa wersja umozliwia zobaczenie jak by to wygladalo w pelnej wersji,czyli zamiast swoich okienek masz kilka szarych,jest malo konfigurowalny z tym ze mozesz sobie dac tlo na pokaz w 3d zamiast ogladania tego na pulpicie i zzre duzo wiecej ram bo tlo jest zawsze i nie mozna go wylaczyc no i jest animowane

polecam tez true transparency,program który zrobi ci okienka na te podobne z visty z wlaczona przezroczystoscia belek

O true transparency wiem, znam ten program. A z darmowych programów do Flip 3D jest jeszcze jakiś prócz tego Schock Aero?Jest jakiś darmowy lepszy od WinFlip’a? Prosze tez o wypowiedzenie sie jeszcze kilku osób na temat WinFlipa, żeby mnie bardziej przekonac, czy naprawdę programu używa tylko jeden user?