Wininet.dll

Witam,

Mam problem, prawdopodobnie z jednym plikiem, ktory mi dzisiaj nagle zniknal, chodzi o WININET.DLL . Nie uruchamia mi sie Explorer (obecnie korzystam z Opery), ani Kazaa Lite Ewolucja. Mam tez problem z programem antywirusowym ( BitDefender), ktorego malo ze nie moge uruchomic, to nawet nie moge przeinstalowac, ani odinstalowac… Nie chce tez mi sie uruchamiac gg. Przeinstalowalam system(Windows98), ale problem nie zniknal. :? Podejrzewam, ze moglam zlapac wirusa, gdyz zaraz przed problemami, zaczelam miec pewne problemy z explorerem, az BitDefender ostrzegl mnie przed wirusem, jednak nie moglam juz odczytac nic wiecej, gdyz przestal odpowiadac… Ostatnio mialam problemy z jakims wirusem, ktory ciagle powracal, i z tego co pamietam, dotyczyl pliku wlasnie WININET.DLL

Jezeli te wszystkie problemy wynikly z powodu braku tego pliku, to jak moge go odzyskac? skoro przeistalowanie systemu nie pomoglo :cry: (zaznaczam, ze cos tak na komputerach sie znam, ale bez przesady)

Zrobilam Scandisk, ale nie moge uruchomic rzadnego programu antywirusowego, wiec nie wiem, czy mam jakiegos wirusa…

Z gory dziekuje za pomoc.

Złączono Posta : 06.01.2006 (Pią) 1:27

Przed chwila w wyszukiwarce znalazlam ‘brakujacy’ plik, wiec niby wszystko powinno byc w porzadku, a jednak te programy, ktore wczesnie wymienilam, nie uruchamiaja sie, niby z powody wlasnie braku pliku wininet.dll. Czy moze ktos mi pomoc?

Bo masz sformatować partycje C i zainstalować świeży WIN98SE.

Nie korzystać z innych partycji na dysku bo mogą być zawirusowane,po zainstalowaniu systemu i wgraniu programu antywirusowego i innych sprawdzić dokładnie cały dysk.

Plik WININET.DLL często jest uszkadzany lub kasowany przy starcie systemu,plik znajduje się na płycie CD z WIN98SE i jego używać do naprawy lub uzupełniania systemu - lokalizacja pliku w systemie katalog Windows\system.