Winkey + p bug Windows 7

Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie opcji displayswitch (uruchamianej za pomocą kombinacji winkey + p). Podłączyłem monitor i tv do komputera i kiedy wybieram opcję “tylko komputer” obraz wyświetlany jest na tv (mimo, iż monitor jest jako wyświetlacz główny), gdy wybieram “tylko projektor” obraz jest wyświetlany na monitorze komputera. Wiem, że wina leży po stronie systemu, nie sprzętu. Czy ktoś wie jak to naprawić? Pozdrawiam.

ja bym tu bardziej obstawiał sterownik do karty graficznej, u mnie też notorycznie nadpisuje ustawienia systemu. Sprawdź, czy przypadkiem tam nie masz zamienionej kolejności wyświetlaczy moźe

Już patrzyłem w opcjach sterownika od karty graficznej (catalyst) i tam wszystko jest tak, jak należy. Tak więc, wina leży po stronie windowsa. Niby mogę używać tego jak jest, ale ja jestem (niestety) z tych, którzy wszystko muszą mieć poukładane na swoim miejscu, bo inaczej mi to nie daje spokoju :evil:

a odinstaluj, sprawdź jak działa ta kombinacja i zainstaluj na nowo. U mnie w sterowniku od Intela też niby było ok, a jednak nie było.